Fashion and make up geeks

Vlasy

Loading

145.dil ▶ Nejšetrnější žehlení vlasů? Jak si počas žehlení vlasy taky současně uzdravit.

Žehlení vlasů je čím dál oblíbenější, a tak se možná i vy potýkáte s problémy, které nastávají při častém používání žehličky. Krepaté a vysušené vlasy rozhodně nejsou nic hezkého.Ze senior stylistou Janem Chvojkou ze salonu Petra Měchurová vám ukážem, jak si můžete jednoduše vyžehlit i ty nejkudrnatější vlasy, a ještě je při tom uzdravit a dodat jim lesk.

24. 10. 2018

144.dil ▶ Skvělý účes na pracovní schůzku nebo pohovor

Make-up a účes jsou jedním z vnějších projevů, kterými uděláte první dojem. Pokud tedy hledáte novou práci a čekají vás pohovory nebo často chodíte na schůzky, měla byste působit tím nejlepším dojmem. S junior stylistkou Dominikou Kapalínovou ze salonu Petra Měchurová vám ukážeme pár praktických tipů, jak zapůsobit na budoucího zaměstnavatele.

18. 09. 2018

139.dil ▶ 3 letní s kloboukem aneb jak se učesat pod klobouk.

Chcete v každé situaci vypadat skvěle a mít dokonalý účes, který spojíte se stylovým kloboukem? Právě pro vás je tu nový díl , kde vám s junior stylistkou Dominikou Kapalínovou ukážem, jak si udělat tři letní účesy s kloboukem.

14. 07. 2018

136.díl ▶ Jak bez stříhání UZDRAVIT poškozené VLASY!

Máte vlasy zničené z neustálého barvení, žehlení nebo kulmování? Nevíte, co udělat, abyste zakryla roztřepené konečky, a nechcete se dát ostříhat? Právě pro vás je tu nový díl MistaFashion, kde vám s Lenkou Krčálovovou, junior stylistkou ze salonu Petra Měchurová, poradíme, jak přivést k životu vaše zničené vlasy.

19. 05. 2018

135.díl ▶ Jak na trendy plážové vlny !

Plážové vlny jsou žhavým trendem této sezóny a pro jaro i léto jsou jako stvořené. Je několik způsobů, jak si plážové vlny vytvořit. S junior stylistkou Lenkou Krčálovou ze salonu Petra Měchurová vám v novém dílu MistaFashion poradíme, jak na vlny, které dlouho vydrží.

27. 04. 2016

134.díl ▶ Jaké účesy sluší PLNOŠTÍHLÝM ženám! ♡

Pár kilo navíc vás rozhodně nemusí odradit od módního účesu, který vám bude každá žena závidět. S junior stylistkou Lenkou Krčálovou ze salonu Petra Měchurová vám v novém dílu MistaFashion poradíme zaručené tipy na skvělé účesy.

09. 04. 2016

133.dil ▶ Trendy jednoduché účesy s pinetkami

Přemýšlíte, jaký účes zvolit ke každodenním příležitostem? Omrzely vás culík nebo rozpuštěné vlasy a chtěla byste svůj účes ozvláštnit? Právě pro vás je tu nový díl MistaFashion, kde vám s junior stylistkou ze salonu Petra Měchurová Lenkou Krčálovou ukážem, jak si vytvořit zajímavé účesy pomocí obyčejných pinetek.

05. 04. 2016

130.dil ▶ Podtrhněte svůj styl a osobnost správně vybraným parfémem.

Ne jenom na svátek jsou šaty, perfektní make-up a pěkný účes samozřejmostí. Zapomenout by jsme neměli ani na svěží parfém, který si váš protějšek zamiluje. Jak si vybrat správnou vůni a co dělat, aby vám na kůži co nejdéle vydržela, vám prozradím s vizážistkou značky Rouge Bunny Rouge v tomto díle.

16. 02. 2016

129.dil ▶ Vše o PRODLUŽOVÁNÍ vlasů /péče, výkup,metody atd/

Mnoho žen touží po dlouhých a hustých vlasech, ale ani s maximální péčí vysněné délky nedosáhnou. Naštěstí je tu možnost nechat si vlasy prodloužit. Co všechno to obnáší, vám v novém dílu MistaFashion prozradíme s odbornicí Petrou Valentovou ze salonu Dlouhovláska.

29. 01. 2016

128.dil ▶ Účes na PLES pro DLOUHÉ vlasy

Chystáte se na ples, vybíráte krásné šaty a přemýšlíte, jaký účes bude pro vás ten vhodný? Nechte se inspirovat novým dílem ve kterém vám zpěvačka s Lucií Janyškovou, senior stylistka ze salonu Petra Měchurová, ukážem, jak si vytvořit jednoduchý a efektní účes na ples, který zvládnete v pohodlí domova za pár minut.

18. 01. 2016

124.dil ▶ Nosíte brýle? Poradíme vám, jaký účes vám bude slušet!

Pro každodenní nošení dioptrických brýlí jsou pro ženy se světlými vlasy vhodné obroučky jemných barev, zatímco tmavší vlasy snesou výraznější hnědé i černé barvy. V tomto dílu vám ukážem zajímavé tipy, jak si zvolit správný typ brýlí a sladit k nim účes podle toho, zda chcete své brýle ukázat, nebo naopak schovat.

17. 11. 2015

121.dil ▶ Jak si správně namalovat obočí + moje Vichy pomocnice.

Snad každá žena se někdy pokusila nalíčit si obočí a s výsledkem nebyla příliš spokojená. Jak správně postupovat při malování, aby vás vaše obočí zvýraznilo, vám prozradíme s vizážistkou Janou Hanišovou v novém dílu seriálu MistaFashion.

01. 10. 2015

120.dil ▶ Co dělat na podzim s mastnými vlasy !

Taky vy máte pocit, že s příchodem podzimu se vaše hříva o něco více mastí? Proto je tu nový díl ,kde vám se senior stylistkou ze salonu Petra Měchurová, Olesya Saska ukážem, co proti nadměrnému maštění pokožky hlavy pomáhá

22. 09. 2015

119.dil ▶ Jak si obvzláštnit účesy s INVISIBOBLLE gumičkou.

Chtěla bys své oblíbené učesy, které nosíš každý den do školy nebo do práce, ozvláštnit? Nemáš na česání příliš mnoho času? Sledujte nový díl MistaFashion, kde vám se senior stylistkou ze salonu Petra Měchurová Olesya Saska ukážu, jak si udělat tři účesy pomocí gumičky Invisibobble. Že tuto gumičku ještě neznáte? Tak se dívejte :-)

30. 08. 2015

116.díl ▶ 3 druhy účesů s čelenkou /ne jenom na festivaly ♡

Léto je v plném proudu a udržet v tropických teplotách vlasy perfektně učesané je velmi těžké. V novém dílu vám se senior stylistkou Olesyou Saska ze salonu Petra Měchurová ukážu, jak šikovně využít čelenku na tři různé účesy, které vydrží celý den a hodí se ke každé příležitosti.

26. 07. 2015

114.díl ▶ Jak i z řídkých vlasů vytvořit objemný drdol!

Chtěla byste si udělat krásný objemný drdol, ale máte příliš málo vlasů? V dnešní době to už není žádný problém. I tato malá nedokonalost se dá šikovně vyřešit, a navíc i zamaskovat. Jak na to, vám ukážu s vizážistkou Jana Hanišová v novém dílu MistaFashion.

24. 06. 2015

112.díl ▶ Jak učesat culík, aby nepadal !

Culík si češeme nejčastěji tehdy, když nemáme čas upravit si vlasy nebo když se nám prostě nechce vymýšlet nové účesy. Je jednoduchý, praktický a sluší téměř každé ženě. Znáte ale ten pocit, když po pár hodinách nedrží na svém místě tak, jak by měl, a postupně padá dolů? Jak tento problém vyřešit a zařídit, aby culík držel v krásném tvaru celý den a přežil i večerní párty? To vám ukážu s vizážistkou Janou Hanišovou v novém dílu MistaFashion.

23. 05. 2015

110.díl ▶ Krátké nebo dlouhé? Která délka vlasů sluší právě vám?

Přemýšlíte už delší dobu o tom, že by si se chtěla dát ostříhat, ale bojíte se udělat první krok? Nemáte odvahu a nejste si jistá, zda se vám krátký účes bude hodit? Vaše rozhodování usnadní nový díl MistaFashion, kde vám ukážu spolu se senior stylistkou Olesyou Movnar ze Salonu Petra Měchurová ukáže, komu sluší dlouhé, a komu naopak krátké vlasy. Který typ jseš právě ty?

25. 04. 2015

109.díl ▶ Zjisti zda ti sluší vám ROVNÉ nebo KUDRNATÉ vlasy.

Máte od přírody rovné vlasy, a když si je navlníte, není to ono? Ne všem typům žen totiž kudrnaté vlasy padnou. To samé platí i o vlasech rovných. Chcete zjistit, který typ jste právě vy? Sledujte nový díl kde vám s Olesyou Movnar, senior stylistkou ze salonu Petra Měchurová, ukážem, komu sluší kudrnaté, a komu naopak rovné.

10. 04. 2015

108.díl 3 druhy festivalových účesů.

Velkým hitem léta 2015 budou festivalové účesy, které jsou ležérní, ne příliš uhlazené a mají rockový nádech. Chtěli byste i vy zaujmout něčím novým a neokoukaným, a nestrávit přitom celou věčnost v koupelně? Právě proto je tu nový díl MistaFashion, kde vám spolu se senior stylistkou Olesyou Movnar ze salonu Petra Měchurová ukáže, jak si tyto moderní a stylové účesy vytvořit.

30. 03. 2015

107.díl ▶ Jak správně používat oleje na vlasy

V dnešní době jsou velkým trendem oleje na vlasy. Pokud jste ještě žádný nevyzkoušela, protože nevíte, jak se používají, podle čeho máte olej na vlasy zvolit nebo jak ho aplikovat, je pravý čas to změnit! Právě proto je tu nový díl MistaFashion, kde vám spolu s Pavlem Krupnikem, top stylistou ze salonu Petra Měchurová, ukážu, jak oleje na vlasy správně používat.

13. 03. 2015

106.díl Jak si vytvořit přírodní vlny za 2 minuty !

Chtěly byste mít krásné vlny, ale nebaví vás trávit dlouhý čas v koupelně s kulmou a natáčet pramen po prameni? Právě proto je tu nový díl, kde vám spolu s vizážistkou Janou Hanišovou ukážem, jak si vytvořit plážové vlny za pouhé 2 minuty. Je to jednoduchý způsob, který zvládne dokonce i každá vlasová začátečnice.

27. 02. 2015

102.díl ▶ Jak správně pečovat o kudrnaté vlasy

Ženy a holky, které mají kudrnaté vlasy, většinou touží po rovných. Vlasy se totiž těžko upravují, mají velký objem a mnohdy si s nimi jejich majitelky nevědí rady. V novém dílu Mista Fashion bych vám spolu s Ivanou Volhejnovou, senior stylistkou ze Salonu Petra Měchurová, chtěla ukázat pár tipů, díky kterým uděláte ze svých kudrnatých vlasů korunu krásy a nebudete se trápit náročnou úpravou.

01. 01. 2015

99.díl ▶ Jak si zaplést 2 jednoduché copy

Líbí se vám zapletené copy ale stále nevíte jak na to? V tomto dilu vám ukážu, jak si udělat speciální rybí a francouzský cop. Ve videu navíc najdete dva nové způsoby zaplétání vlasu. Ty vám ukáže senior stylistka Ivana ze salonu Petra Měchurová.

21. 11. 2014

98.díl ▶ Jak pečovat o vlasy, když sněží a mrzne!

Přichází zima a s ní i déšť, sníh a mráz. Pro vlasy je toto období extrémně náročné. Nejen, že se kvůli mrazu ničí, ale hladký účes, který si doma pracně vytvoříte, se v minutě zničí. Jak se tomu vyhnout a jaké jsou nejlepší tipy, jak zachovat vlasy zdravé a lesklé? To se dozvíte v novém dílu v četně pro vás pár osvědčených triků.

15. 11. 2014

94.díl Jednoduché triky, jak dodat vlasům objem

Ráno si vlasy krásně výfoukáte, jsou plné objemu a vy můžete vyrazit do práce. Za pár hodin ale vaše vlasy zplihnou, a po pěkném objemu není ani stopy. Co dělat, abyste vlasům vrátily svěžest? Triky, jak si udělat pohotovostní objem ve vlasech vám ukážu v tomto dílu.

18. 10. 2014

Tvé vlasy očima kluků: 10.díl MISTA MESSAGE

My holky rády zkoušíme nové účesy a barvy na vlasy, abychom byly spokojené samy se sebou a byly atraktivní pro své okolí. Ale co si budeme nalhávat, každá z nás chce zaujmout a přitáhnout pohledy chlapců ve svém okolí. Já jsem při této příležitosti vyzpovídala nejmladšího profesionálního kadeřníka v ČR Honzu Chvojka (19),ze salonu Petra Měchurová, abych pro vás zjistila, jaké vlasy se chlapcům na dívkách líbí nejvíce.

24. 09. 2014

90.díl Která OFINA vám bude slušet?

Už vás nebaví nosit stále stejný účes a cítíte, že potřebujete změnu? Zároveň se ale bojíte udělat zásadní krok, a proto návštěvu kadeřníka odkládáte? Právě pro vás bude tou správnou volbou ofina. Jaká bude slušet vašemu typu obličeji a jak o ofinu pečovat vám prozradíme v novém dílu MistaFashion.

19. 09. 2014

88.díl Božské vlny za pár minut? Ukážu vám , jak na to!

Nosíte rádi kudrnaté vlasy, ale štve vás časově náročná úprava a to, že si musíte vlasy pracně rozdělovat do sekcí, abyste je důkladně natočila? V tomto dílu díl vám ukážu skvělý způsob, jak si dlouhé vlasy natočit během 5 minut.

05. 09. 2014

87.díl Dva druhy francouzský copů snadno a rychle.

Letošnímu létu vládnou zapletené copy! Líbí se vám, ale myslíte si, že je sama určitě nezvládnete? V tomto dílu vám spolu s Pavlem Krupníkem, top stylistou ze salonu Petra Měchurová, ukážu, jak si udělat dva druhy zapletených francouzských copů.

01. 09. 2014

85.díl Jak nosit vlasové doplňky!

Každá z nás je zvyklá nosit náušnice, náhrdelníky, prsteny nebo náramky. Méně oblíbené, ale přesto velmi efektní jsou doplňky do vlasů. V novém dílu MistaFashion vám s vizážistkou Martou Šantorovou ukážu, jaké druhy vlasových doplňků jsou k dostání a jak je správně nosit.

09. 08. 2014

84.díl Jak na krásnou pleť a vlasy

Určitě už jste zažila období, kdy jste unavená a stresujete se v práci. Poté přichází další problémy jako suché vlasy a unavená pleť. Jak bojovat proti tomu, aby se stres nepodepsal na vaší kráse? Je tu díl , kde vám poradíme, jak se s takovým obdobím vyrovnat a vyváznout z něj s úsměvem na tváři.

25. 07. 2014

83.díl Letní vlny ,které zvládnete je za pár minut!

Máte rádi ten pocit, když jste v létě u moře a vlasy máte krásné zvlněné od mořské soli? Chtěli byste si tento efekt uchovat i během roku a nosit plážového vlny kdykoli na ně máte chuť? Dnes vám v novém dílu ukážu, jak si udělat plážové vlny, na které vám stačí jen fén a sprej s mořskou solí.

18. 07. 2014

81.díl 3 letní účesy, které zvládneš sama doma!

Je tu léto a máte chuť vypadat výjimečně? Nebaví vás nosit stále ten samý účes a chtěly byste na pláži, u bazénu nebo na procházce s přáteli zazářit? Právě proto je tu nový díl , kde vám spolu s Top stylist Veronikou Coufalovou ze salonu Petra Měchurova ukážou, jak si vytvořit tři jednoduché a výjimečné letní účesy na každodenní nošení.

04. 07. 2014

80.díl Jaký účes bude slušet k tvému tipu obličeji

Zvolit si správný střih vlasů může být pro mnoho z nás velmi složité. Slušel by přímo vám účes, který má některá slavná herečka či zpěvačka? To se odvíjí od mnoha faktorů. Jasno vám v tom uděláme s Lenkou Jakubovou ze salonu Petra Měchurová.

27. 06. 2014

79.díl Jak si namalovat dokonalé barevní kočičí linky!

Líbí se vám svůdné kočičí líčení, ale stále nevíte jak si takovou vytvořit? Dnes vám ukážu, jak si dokonalou kočičí oční linku namalovat tak, aby se vám opticky zvětšily oči a obvzláštnit barevnou linkou.

20. 06. 2014

78.díl Tři druhy drdolů

Každé z nás se někdy stane, že nevíme, jak se učesat. Zkuste jednoduché drdoly, které se dají nosit do školy, do práce i na slavnostnější příležitosti. Zpěvačka Mista vám spolu se svým týmem ukáže, jak si učesat snadné, ale krásné drdoly za pár minut.

13. 06. 2014

77.díl Zjisti, jaká barva vlasů se k tobě hodí

Jak si už jednou provždy najít ten pravý odstín vlasů dle vašeho typu pleti a osobnosti ? Každá z vás už určitě řešila klasickou ženskou dilemu, co udělat se svou barvou vlasu.Jednou je příliš tmavá, pak příliš svetlá.Blondínky řeší odstín vlasů, který je často příliš do žluta nebo naopak nežádoucí sivý..Odpověď najdete v tomto dílu :-)

06. 06. 2014

73.díl Jak zpacifikovat mastné vlasy

Máte mastné vlasy, které si ráno nestihnete umýt, ale nebaví vás nosit je v nudném culíku? Se senior stylistkou Lucii Janyškovou ze salonu Petra Měchurová vám ukážu, jakým účesem lze zamaskovat mastné vlasy.

09. 05. 2014

Jak si udělat vlny bez použití tepla: 5.díl MISTA MESSAGE

Moc ráda nosíš vlnitý účes, ale tvoje vlasy se ti ničí používáním kulmy nebo žehličky ? Objevila jsem pro tebe pár způsobů, jak si vlny vytvořit bez použití tepla, a tím pádem se ti tvoje vlasy vůbec nezničí.Nepotrebuješ k tomu žádné natáčky, jen tvé šikovné prsty a pár pírek.

04. 05. 2014

72.díl Jak si udělat mikádo bez sříhání

Už dlouho toužíte vyzkoušet trendy mikádo, ale bojíte se udělat radikální krok a své vlasy ostříhat? Právě pro vás je tu nový díl MistaFashion, kde vám prozradíme, jak si udělat trendy mikádo bez použití nůžek.

02. 05. 2014

70.díl Jak na divoký a rozcuchaný účes dle nejnovějších trendů

Znáte to? Pracně si natáčíte vlasy, ale po pár hodinách už není po vlnách ani stopy. Jak docílit toho, aby účes držel co nejdéle? Spolu s vlasovou odborníci senior stylistkou Ivanou Volhejnovou ze salonu PETRA MĚCHUROVÁ vám ve videu poradíme, jak si vytvořil divoké a krásné vlny, které vydrží celý den.

18. 04. 2014

67.díl 5 druhů účesů pro dlouhé vlasy

Nebaví vás každý den nosit do práce nebo na přednášku do školy tentýž účes? Kromě culíku a volně rozpuštěných vlasů vás nic jiného nenapadá? Proto vám prozradím, jak si udělal 5 jednoduchých účesů na každý den, které každá z vás ráno hravě zvládne sama v koupelně.

29. 03. 2014

65.díl Jak si správně vyfoukat ofinu

Nosíš ofinu, ale stále se pereš s tím, jak si jí hezky vytvarovat? Nebo ofinu nemáš, ale přemýšlíš o ní? Líbí se ti ofina tak, jak ji nosí Marta a zajímá tě, jak si ji fénuje?

14. 03. 2014

64.díl Co je lepší, přírodní nebo chemická kosmetika?

Máš pocit, že poslední dobu se neřeší nic jiného, než zdravá strava a zdravý životní styl? Jinak tomu není ani u kosmetiky. Je lepší přírodní Alverde, Weleda,Lavera, nebo můžeme zůstat věrna té klasické napr.Playboy - Play It Lovely, kterou jsme zvyklí používat?

12. 03. 2014

VLOG č.7 Jak skoncovat se suchými vlasy a roztřepenými konečky?

Asi každá z nás zná ten pocit, kdy jsou vlasy suché, nepoddajné, a navíc se u kořínků mastí a konce jsou úplně vysušené... Nejlepší, co můžeš udělat, je dát si alespoň tříměsíční očistnou kúru. Odpovědi na otázky:
od 14.12 do 26.1.2014.

03. 03. 2014

blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy