Fashion and make up geeks

VLOG č.1 Odpovědi na vaše otázky ♡

Přidat komentář
Ahoj Lucko,díky moc,veľmi nás tvoja správa potešila.Na tvoju otázku som odpovedala v najnovšom Vlogu č.6 ,skús si ho pozrieť,dúfam,že pomôže:)

Mista 28. 12. 2013 10:29:27

Odpovědět
Ahoj! Mám problém s nehty, lámou se mi a štěpí na vrstvičky... Hlavně asi proto, že často myju nádobí (s přítelem máme na myčku bohužel malý byt :( ).
Zkoušela jsem všemožné dopňky s křemíkem (biosil, samotný křemík...) ale nic z toho nepomohlo - beru to již půl roku. Jinak zkoušela jsem i vyživující laky (i dražší), ale ty se mi vždy právě při mytí nádobí oloupou. Jelikož jsem celkem vytížený člověk, tak opravdu nemám čas si každý den dělat znovu nehty ;)
Dlouho už přemýšlím o nehtech gelových, ale mám z nich tři obavy: 1) dělám kickbox a mám strach, že by se mi v rukavicích ulámaly - co takové nehty vydrží? Vyřešily by to případně kratší? Nepotřebuju drápy, jen se nechci stydět za své ruce :) 2) je možné s gelovými nehty chodit do sauny? Slyšela jsem, že mohou pálit, jelikož hodně absorbují teplo, máte s tím zkušenost? 3) Co kdybych je chtěla přestat mít? Jak je sundat? Nezničí mi to nehty?
Co byste mi celkovš doporučily? Případně konkrétní přípravky či salon :)

A děkuji moc za tyto stránky, nikdy jsem moc přes líčení a podobné věci nebyla, ale poslední dobou se začala moje nedbalá péče o tělo projevovat :D Takže se učím učím učím a snad to přinese ovoce :) Dokonce jsem si nedávno po vysazení HA byla nucena poprvé udělat make-up, jelikož mi vyrazilo šílené akné, ale s vašimi stránkami jsem to zvládla :) Kéž bych se to bývala naučila už ve 14 letech jako většina slečen, která tento blog sleduje, holt přijít do práce s akné a nebo se učit líčení za pochodu je trochu riziková metoda. Už se nebudu dál rozkecávat. Ať to jde a ještě jednou dík!
PS kdyžtak prosím odpověď poslat nejen zde, ale i do mailu :)

Lucie 27. 11. 2013 21:14:22

Odpovědět
Moc děkuju misto ale na gelové nehty sem jestě malá.

vendy 28. 05. 2013 16:38:24

Odpovědět

blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy

 


Simor Production