Fashion and make up geeks

Tvé vlasy očima kluků: 10.díl MISTA MESSAGE

My holky rády zkoušíme nové účesy a barvy na vlasy, abychom byly spokojené samy se sebou a byly atraktivní pro své okolí. Ale co si budeme nalhávat, každá z nás chce zaujmout a přitáhnout pohledy chlapců ve svém okolí. Přinejmenším alespoň toho jednoho, po kterém celou dobu pokukujeme.Strávime celé ráno v koupelně úpravou našich vlasů, ale opravdu se mu líbí to, co jsme si na hlavě vytvořily?

V novém videodílu Mista Bravo Message jsem při této příležitosti vyzpovídala nejmladšího profesionálního kadeřníka v ČR Honzu Chvojka (19),ze salonu Petra Měchurová abych pro vás zjistila, jaké vlasy se chlapcům na dívkách líbí nejvíce.

Jaký účes zvolit v letním horku, aby působil nenuceně a uvolněně? Pro mě je to rozhodně drdol. Existují desítky způsobů, jak si drdol učesat. V novém videodílu Mista Bravo Message s Pavlem Krupníkem ze salonu Petra Měchurová jsem ale zvolila takové, které jdou učesat během minuty a vypadají tak trochu ''messy''. Nejefektnější jsou v létě totiž účesy ve stylu'' vstala a šla'' :)


 

Jaké byly odpovědi ?

U chlapců jednoznačně vede přirozenost a heslo méně je více. Když je účes mírně rozcuchaný a působí nedbale, tak je to určitě lepší volba ,než pracně vytvořené ruličky, které vypadají uměle.Tráviš celý den doma, rozhodneš se vyběhnout do večerky v teplákách a rozcuchaných vlasech a jak naschvál ho tam potkáš? V duchu se proklínaš za to, že ses před tím neupravila. Ale to vůbec nevadí, protože chlapcům je takový vzhled sympatický a naznačuje, že jsi fajn holka do nepohody. Honza mi prozradil i to, že jim vůbec nezáleží na barvě vlasů nebo na tom, zda jsou rovné nebo vlnité. Důležité je, abys je měla umyté,voňavé, a působila sympaticky a uvolněně.


 

A co drdoly, culíky a nadvázený vlasy ?

O drdolech se říká, že jsou pro chlapce vysloveně nepřitažlivé. To platí ale jen o ulízlých hladkých drdolech typu balerína. Když si uděláš '' messy'' účes, který bude vypadat trochu nedbale a uvolněně, určitě tím jen získáš. Culíky jsou naopak vítány, když jsou uhlazené a upravené. A co navázané vlasy? Honza prozradil, že ty jsou pro chlapce vysloveně nepříjemné, a raději by volili kratší a méně objemné vlasy, než ty dlouhé, husté a umělé. Věřím, že jsem vám alespoň trochu pomohla poodkrýt chlapeckou mysl (i když, řekněme si na rovinu, to se asi nikdy zcela nepodaří :) a usnadnila rozhodování v tom, jak si vlasy nejlépe upravit.


TRENDY:

Pokud již dlouho přemýšlíš nad tím, že se dáš ostříhat nakrátko a nedokážeš nabrat odvahu, tak podzim bude ta nejlepší doba na to, aby si do toho vlítla. Na podzim bude totiž tento trend vrcholit. Můžeš se nechat inspirovat herečkou Jeniffer Lawrence nebo Miley Cyrus, které patří mezi průkopnice pixie účesu.Čelenky z kytek budou také prožívat svůj vrchol, takže pokud si to nestihla přes léto, na podzim si jednu takovou určitě pořiď.


Mnohem víc se dozvíš ve videu :

Zdroj: BRAVO Web


Anketa: 

Kolik času strávíš úpravou svých vlasů ? Hlasuj tady

 

Pro tentokrát se mějte hezky a prožijte den se stylovým úsměvem. MISTA

 


Soutěž!!!

30. komentář pod Youtube videem vyhrává lak na nehty firmy ESSIE, od salonu Petra Měhurová.

1. Platí jeden komentář z jednoho YOUTUBE účtu. Komentáře od MISTY a diskuse pod komentářemi se nepočítaj.
2. 30tý komentář platí, když přijede MISTA na YT a v té chvilce zpočítá 30tý komentář - výherce najde pod komentářem potvrzení od MISTY.


 

 

Přidat komentář

Nejlepší je dobrý střih a tím pádem mám nejradši účes ,,vstala-šla,, Hlavně přirozenost.

Jiřina Faryová 07. 02. 2015 13:22:54

Odpovědět

blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy

 


Simor Production