Fashion and make up geeks

TŘI DRUHY JEDNODUCHÝCH DRDOLŮ Part II :: 9.DÍL MISTA MESSAGE

Jaký účes zvolit v letním horku, aby působil nenuceně a uvolněně? Pro mě je to rozhodně drdol. Existují desítky způsobů, jak si drdol učesat. V novém videodílu Mista Bravo Message s Pavlem Krupníkem ze salonu Petra Měchurová jsem ale zvolila takové, které jdou učesat během minuty a vypadají tak trochu ''messy''. Nejefektnější jsou v létě totiž účesy ve stylu'' vstala a šla'' :)


 

HLAVNÍ TÉMA: Tři druhy jednoduchých drdolů

Všeobecně se letošní léto nese ve stylu messy nedbalých účesů a plážových vln.Už se víc nemusíš trápit každodenním žehlením vlasu.Nastříkej do nich solný sprej na podporu vln, uprav prstama a můžeš vyrazit.V kadeřnických salonech momentálně nabízejí zcela novou službu, a to plážové vlny, které vydrží 6 týdnů. Na zkoušku celkem fajn, co myslíš? Si zvyklá spát v drdolu? Ani to není špatný nápad. Po probuzení si vlasy prohrábni prsty, nastříkej trochu suchého šamponu do celých vlasů a nedbalý účes je na světe.


 

Aktuální trendy a styl:

1. Suchý šampon

se dá dobře využít na více způsobů. Prozradím ti můj osobní trik. Po umytí si vlasy vysuš fénem, ​​uprav tak jak jsi zvyklá a když budeš s účesem hotová, nastříkej do pěšinky a na boky hlavy suchý šampon. Nech působit 2 minuty a pak vydrb ručníkem a prečeš. Díky tomuto triku se ti prodlouží interval mytí až o jeden celý den. Holky, které mají problémy s nadměrným mastěním vlasů moc dobře vědí o čem mluvím :) Suchý šampon se dá dobře využít i pro tvarování přirozených vln, když chceš dosáhnout rozpramínkovaný efekt. Holt, je to dobrý pomocník. Ja jsem ho zařadila do mých'' must have'' produktů na každý den.


 2. Napiš na triko jak se cítíš

Chceš vyjádřit svůj názor, ale máš pocit, že tě nikdo neposlouchá? Tak si ho jednoduše napiš na triko, tak jak to dělá známá modelka Cara Delevigne. Kup si jednobarevné triko a fixu na textil. Zaručuji ti, že budeš jedinečná a že tvůj kus oblečení nebude mít žádná jiná holka ve tříde. A přitom je to tak jednoduché. 


Podívej se jak si udělat 3.druhy MESSY DRDOLů a nejen na tyhle vychytávky ve videu :

Zdroj: BRAVO Web


Anketa: 

Který z drdolů ve videu se ti líbi nejvíce? Hlasuj tady

Užijte si léto více než na sto procent, nasbírejte skvělé zážitky a já se na vás těším znovu v září.

Vaše MISTA

 


Soutěž!!!

30. komentář pod Youtube videem vyhrává lak na nehty firmy ESSIE, od salonu Petra Měhurová.

1. Platí jeden komentář z jednoho YOUTUBE účtu. Komentáře od MISTY a diskuse pod komentářemi se nepočítaj.
2. 30tý komentář platí, když přijede MISTA na YT a v té chvilce zpočítá 30tý komentář - výherce najde pod komentářem potvrzení od MISTY.


 

 

Přidat komentář

blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy

 


Simor Production