Fashion and make up geeks

MISTA MESSAGE: 6.díl - Barvení vlasů barevnou křídou Hairchalk a nový mobil s hodinkami.

Žhavým trendem tohoto léta jsou barevné vlasy.Ružové , modré , zelené a hlavně každý den jiné.Jak to ale dosáhnout , aniž by sis musela vlasy permanentně nabarvit a riskovala tak jejich zničení ? Já jsem si velice oblíbila barevné křídy Hairchalk.


Barevné křídy Hairchalk, jsou k mání ve všech barevných odstínech, snadno se nanášejí a vydrží i 5 umytí. Byla jsem mile překvapená, že i během deštivého počasí se barva neroztéká a nebarví kůži ani oblečení. Aplikace je velmi jednoduchá. Každé balení obsahuje malý papírek a tekutou barvu na vlasy, která se na papírek nastříká a následně nanese na pramen vlasu. Aplikace je tak jednoduchá, že ji zvládnou i ty méně zručné. Je třeba jen nabrat odvahu a takový crazy look vyzkoušet. Průkopníkem barevných vlasů je Demi Lovato, které to velmi svědčí v romanticky růžové nebo rokersky modré. Tomuto trendu podlehla i katy Perry, která se nedávno ukázala se zelenou hřívou. Týmto způsobem můžeš střídat barvu vlasů, aniž by sis je zničila a můžeš měnit barevné kombinace podle své momentální nálady.


Nejen kluci se mohou tento měsíc těšit na nový mobilní telefon Samsung Galaxy S 5, který se dá pomocí blootooth spárovat s hodinkami, na kterých si můžeš prohlížet zprávy a příchozí hovory, natáčet video ve vodě, měřit srdeční tep, nebo pomocí nich dokonce i cvičit.Přesný postup aplikace barevných kříd najdeš ve videu


Mějte krásný den a nezapomeňte ho prožít s nadhledem a stylovým úsměvem na tváři.

Vaše Mista

Zdroj: BRAVO web

Anketa: Jakou barvu by sis dala na vlasy, kdyby jsi chtěla zkusit tento crazy look? 
 

Přidat komentář

blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy

 


Simor Production