Fashion and make up geeks

MISTA MESSAGE: 4.díl -Tvé oblečení očima kluků

Mista se ale rozhodla, že kromě nových trendů si posvítí i na to, jak vidí naše oblíbené kousky oblečení kluci a dozvěděla se velmi zajímavé odhalení!

I ty trávíš mnoho hodin v koupelně předtím, než se vypravíš na rande, a máš pocit, že v podpatcích ti to sekne nejvíce? Zjistila jsem, že kluci to vidí uplně jinak. Nejvíc se jim líbí přirozenost. Nezáleží na tom, zda jsi štíhlá nebo máš pár kilo navíc. Dokonce jim nevadí ani nějaký ten pupínek nebo jiné nedokonalosti pleti.Tenisky a pohodlná mikina jim přijdou na dívkách sexy a ani tvé oblíbené legíny a baleríny nejsou pro kluky zatracované kousky. Naopak!

Dívka s dokonalým make upem v minisukni a vysokých podpatcích se jim sice na první pohled zalíbí, ale na dlouhodobý vztah s ní nepočítají. Dokonce jim nezáleží ani na tom, zda jsi blondýna, bruneta nebo zrzka. Důležité je, aby tvé vlasy byly vždy čisté, upravené a voňavé. Je jim sympatičtější, když ukážeš pupínek na obličeji, než kdyby sis měla obličej skrývat pod nánosy make upu, který vypadá jako maska. A jak se chovat na prvním rande ? Kluci nemají rádi příliš upovídané holky, ale zároveň jim vadí, když je trapné ticho.

Nejideálnější je zlatá střední cesta a to, když jsou témata zajímavá pro oba. Máš při setkání s tvým vysněným klukem trému a nevíš, o čem se s ním budeš bavit ? Je to jednoduché. Od lidí v jeho okolí si velmi jednoduše zjistíš, jaké jsou jeho koníčky a tato témata si můžeš připravit dopředu a vyhnout se tak trapnému tichu nebo zbytečnému tlachání o ničem. Máš dilema, zda oslovit svého idola první nebo se nechat dobývat? Samozřejmě je to u každého jiné, ale já jsem při svém průzkumu zjistila, že většina kluků má dobrý pocit, když si může svou vysněnou holku získat a trochu ji dobývat. Proto se příliš nenabízej, ale bud milá a otevřená pro uvolněnou konverzaci.

Vyzkoušela jsi už novou řasenku miss Manga od L'Oréal? Máš strach, že tvé oči budou vypadat jako muší nohy? Tento efekt na řasách nemám ráda ani já, ale přece jsem této řasence dala šanci. Zjistila jsem, že když naneseš menší množství, tak se řasy neslepí, ale naopak krásně prodlouží, zhustí a vytvoří se efekt umělých řas. Tato řasenka je rozhodně must-have produktem pro rok 2014.

Propadla jsi i ty trendu Ombré, který je u nás hitem už nějaký ten čas? Momentálně se už Ombré dostává do pozadí a na scénu přichází Sombré. Je to zkratka slova soft-ombré a znamená jemně zesvětlené pramínky po celé délce vlasů, které tvoří efekt pramenů vytažených od slunce. Sombré působí velmi přirozeně a na rozdíl od Ombré nejsou viditelné barevné přechody. Když se příště rozhodneš si své vlasy nabarvit nebo jít ke kadeřníkovi, tak si nenech udělat klasický melír, ale požádej ho, aby ti udělal Sombré, které bude žhavým trendem tohoto léta.

Mějte krásný den a nazapomeňte ho prožít s nadhledem a stylovým úsměvem na tváři :) ...... Vaše Mista

Zdroj: BRAVO web
Anketa: Co je podle tebe pro kluky ve vztahu nejdůležitější?

Přidat komentář

blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy

 


Simor Production