Fashion and make up geeks

MISTA MESSAGE: 3.díl

Tentokrát jste si ale téma mohli zvolit sami, a to pomocí hlasování na Bravowebu.Nejvíc tě zajímalo velké odhalení celebrit o jejich (ne)přirozené kráse, a tak se Mista rozhodla, že toto téma trošku poodhalí.

Pokud tě trápí , že nevypadáš jako celebrity na předních stránkách módních časopisů, vůbec nezoufej. Byla bys překvapená, jak vypadají slavné osobnosti nenalíčené a kolik času a peněz musí investovat do svého vzhledu. Denně investují do osobního trenéra, výživového poradce, který jim dělá jídelníček na míru, do různých kosmetických procedur , stylistů nebo vyzážistů .Nejedna z nich má navázané vlasy , upravený dekolt, a vyhlazené vrásky.Které celebrity jsou známé svými plastickými zákroky a které se pyšní přirozenou krásou?

Číslo jedna v přirozenosti vyhrává Miley Cyrus. Zdá se ti to zvláštní? Ano, je to skutečně tak, protože Miley má své tělo poctivě vydřené v posilovně bez liposukce nebo jiných zeštíhlovacích procedúr.Nemá zvětšená prsa , má přirozeně krásnou a zdravou pleť a dokonce se zbavila i navázaných vlasů a zvolila krátký sestřih , který je momentálně velmi trendy. Má sice odbarvené vlasy, ale to dnes není ničím neobvyklým. Další celebrita, která se může pochlubit svou přirozeností je Emma Watson ala Hermiona z filmu Harry Potter. Je krásně štíhlá i bez namáhavého cvičení, své vlasy má v přirozené barvě a sama používá málo líčidel a propaguje přirozenost. Daleko nezůstává ani Selena Gomez, která je přirozeně krásná, nedala se zlákat na žádnou plastickou operaci nebo kosmetickou úpravu , a jediné co jsme si na ní mohli v roce 2013 všimnout , že si nechala prodloužit vlasy. Kvůli natáčení filmu Spring Breakers si je musela nechat ostříhat , a proto po natáčení sáhla po umělém prodloužení. Na konci roku 2013 se umělých vlasů zbavila a ukazuje světu opět svou přirozenou krásu .

Kterou celebritu bychom ale mohli označit za nepřirozenou? V dnešní době vyhrává známá herečka Cameron Diaz. Média na celém světě přemýšlejí, čím to je, že tak prudce zestárla. Cameron Diaz nakonec podlehla tlaku médií a k tomuto tématu se vyjádřila. „Od svých 20ti jsem si nechávala dělat různé úpravy obličeje, abych vypadala stále mladě a krásně. Moje pleť to po tolika letech nevydržela a v 40ti začala stávkovat." Cameron Diaz je proto odstrašujícím příkladem pro ty, kteří by v mladém věku chtěli začít se zkrášlovacího metodami.

Mista se podívala blíže i na to , jaká je přirozená barva celebrit a zjistila šokující odhalení.Řekla by jsi, že oblíbená herečka Emma Stone, která je známá svou krásnou zrzavou barvou, je ve skutečnosti blondýna nebo vlasová chameleónka Lindsay Lohan je přirozená zrzka? Málo kdo také ví, že vyhlášená blondýna Cameron Diaz je ve skutečnosti bruneta.

Mista ti dnes odhalila některé z tajemství celebrit. Pokud by ses chtěla dozvědět i další zajímavosti za světa módy ,například jak si ze svých starých věcí udělat pomocí jednoduchých triků trendy oblečení nebo jaké jsou žhavé trendy v účesech pro rok 2014 , podívej se na nový videodíl Mista Bravo Message!

Zdroj: BRAVO web

Přidat komentář

blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy

 


Simor Production