Fashion and make up geeks

MISTA 104.díl Jak si udělat gelové nehty sama doma!

Nebaví vás chodit pravidelně k nehtařce na gelové nehty nebo se vám nechce za podobnou službu utrácet peníze? Pak je tu právě pro vás nový díl, ve kterém vám spolu s vizážistkou Janou Hanišovou ukážem, jak si udělat gelové nehty za pár korun sama doma.


 

1. Pec na gelové nehty a laptop

Ze všeho nejdříve si musíte pořídit malou pec na gelové nehty, kterou koupíte v drogerii a stojí kolem 600 korun. Má na konci USB adaptér, takže ji můžete aktivovat a nabíjet například ve vašem notebooku. Tím pádem můžete pec nosit kdekoliv s sebou a šikovně ji použít, kdykoli budete mít na úpravu nehtů chuť a čas.


 

2. Odmašťovač a gel na nehty.

Další postup je velmi jednoduchý. K dokonalým gelovým nehtům budete potřebovat už jen speciální odmašťovač a gel na nehty. Před použitím se ujistěte, že jsou vaše nehty čisté. Pro jistotu si je přetřete odmašťovačem, aby byly dokonale vyčištěné. Naneste silnější vrstvu gelu na nehet a stiskněte zapínání na peci. Vložte prst pod světlo a nechte ho tam, dokud světlo samo od sebe nezhasne. Po deseti sekundách je nehet hotový. Stejný postup opakujte u všech prstů. Domácí gelové nehty vám vydrží krásné zhruba 10 dnů.


 

3. Proti kousání, rychle a s profesionálním výsledkem

Po deseti sekundách je nehet hotový. Stejný postup opakujte u všech prstů. Domácí gelové nehty vám vydrží krásné zhruba 10 dnů.

 


 

 

 


Pro přesný postup sledujte video:

Zdroj: BLESK pro Ženy


FLASH SOUTĚŽ : 

Produkty od firmy AVON

Upozornění:

  1. Odebírej TheMistaFashion kanál (výrazně věčší šance na FLASH cenu)
  2. Platí jeden komentář z jednoho YOUTUBE účtu. Komentáře od MISTY se nepočítaj.

 

Přidat komentář

blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy

 


Simor Production