Fashion and make up geeks

Jak si udělat vlny bez použití tepla: 5.díl MISTA MESSAGE

Moc ráda nosíš vlnitý účes, ale tvoje vlasy se ti ničí používáním kulmy nebo žehličky ? Objevila jsem pro tebe pár způsobů, jak si vlny vytvořit bez použití tepla, a tím pádem se ti tvoje vlasy vůbec nezničí.Nepotrebuješ k tomu žádné natáčky, jen tvé šikovné prsty a pár pírek.

Zapletený copánek - Udělej si na celé hlavě malé copánky, které stočíš do klubíčka a připneš pinetkou k hlavě. Tím pádem se ti vytvoří krásné lomení a přirozené vlny jsou na světě.

Šnek - Prameny vlasů si natáčej do tvaru, který připomíná šneka a zasponkuj k hlavě. Když chceš mít velké vlny, ber vlasy po hrubších pramenech a naopak, pokud bys chtěla jemné kudrlinky, stáčej je do tenkých malých pramínků.

Prsty místo natáček - Použij dva prsty k tomu, aby sis "nafejkovala'' natáčku. Vlasy kolem prstů obtoč až k hlavě, prsty jemně vytáhni a vzniklou ruličku připni k hlavě pinetkou. Vytvoří se ti tak krásné vlny, které vypadají jako po použití velkých natáček.

Všechny tyto metody jsou velmi praktické a protože k tomu nepotřebuješ natáčky, tak si vlasy můžeš natočit před spaním a spát v nich celou noc, aniž by tě na hlavě cokoliv tlačilo. Ráno si vlasy rozpustíš a krásné vlny jsou na světě. Když se chystáš na večerní rande, tak si čerstvě umyté vlasy natoč hned ráno. Když si je večer rozpustíš, budeš mít krásnou hřívu i bez použití kulmy, která tvým vlasům škodí.

Pokud si přece jen fanynkou natáček, tak si je můžeš v drogerce koupit za pár korun. Dnešní výběr je tak obrovský, že je seženeš v někoika tvarech, které pasují všem typům vlasů. Dokonce i těm úplně jemným.

Jestli se chceš podívat na přesný postup natáčení vlasů bez použití tepla, zkoukni video!

Zdroj: BRAVO web

Anketa: Jak si natáčíš své vlasy?

Poradna:
- Od kolika let se můžem začít líčit
- Od kolika let si můžem začít barvit vlasy
- Ombré končí, začíná sombré
Trendy a styl:
- exkluzivní šperk GUSTO, který si můžeš sama vytvářet
- co proti rozšířeným pórům a nedokonalostí tvé pleti

Přidat komentář
Ahoj Mista ja si vlasy natáčam tak, že večer na mokré vlasy si upletiem rybí cop a ráno ho rozpletiem:-)

Paulínka 07. 05. 2014 16:15:15

Odpovědět

blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy

 


Simor Production