Fashion and make up geeks

JAK SE OBLÉCT, ABYS ZAPADLA DO PARTY : 7.DÍL MISTA MESSAGE

Často se mě ptáte, co je mým oblíbeným kouskem oblečení a zároveň žhavým trendem tohoto léta. Já osobně volím tropické zvířecí a květinové vzory. Je to svěží, zajímavé a neokoukané. Nemusíte se bát experimentovat. Tropické vzory se nosí nejen na tričku a košili, ale i na džínách, kraťasech, nebo dokonce i na teniskách.


 

1. Ozdoby do vlasů

Moc dobře taky vyzní ozdoby do vlasů, které by v létě u vody neměly chybět. Či už šátky, barevné spony nebo hravé gumičky Invissiboble, které dostaneš v jakékoliv tropické barevné kombinaci. Dokonce i fosforové. Tyhle gumičky netrhají a netahají vlasy, a dokonce neudělají ani nepěkný zářez v místě, kde je gumička sepnutá a dají se taky použít jako vtipný naramek na ruku. Já bych určitě volila fosforově žlutou nebo růžovou. 


 

2. Tropické vzory

Tropické vzory na oblečení nosí i světové celebrity.S velkou oblibou se v nich ukazuje Taylor Swift, oscarová herečka Jennifer Lawrence, nebo známá zpěvačka Selena Gomez.


Jak se oblěct, abys zapadla do party

V novém díle Mista Bravo Message jsem nahlédla i do jiné oblasti módy. Spolu s koučkou Michaelou Štenberovou Liškovou jsme se bavily o tom, jak moc způsob oblékání ovlivňuje to, jak nás spolužáci přijmou do party. Není důležité chodit v těch nejdražších a nejextravagantnějších věcech. O mnoho více se cení nápaditost a individualita. Někdy stačí jednoduché triko s výstižným a jedinečným nápisem, které vystihuje tvůj názor a životní postoj. Takové tričko si mužeš doma sama vyrobit a hned tě spolužáci začnou brát s respektem. Dbej o to, aby's byla upravená, ale nejdůležitějším doplňkem je tvé zdravé sebevědomí a ochota pomoci druhým, když tě o pomoc požádají.


 

TRENDY A STYL

V rubrike se dozvíte pár tipů, třeba jak a kde můžeš vyhrát dekorativní kosmetiku na celý rok zdarma a přitom se nechat hezky nalíčit od profesionálů. Víc o soutěži www.mujastor.cz.


Podívej se nejen na tyhle vychytávky ve videu :

Zdroj: BRAVO Web
Anketa: Jaké máš vztahy se spolužáky ve škole?

 

Přidat komentář

blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy

 


Simor Production