Fashion and make up geeks

Domácí masky na vlasy a obličej a největší módní prohřešky : 8.DÍL MISTA MESSAGE

Je léto, tvoje vlasy jsou vysušené a potřebuješ účinnou masku na obličej a na vlasy, která nestojí ani korunu a je čistě přírodní. Začnu tedy vlasy. Receptů na domácí masky je neskutečné množství, ale já jsem si pro tebe připravila ten nejjednodušší.


 

1. Domácí maska na vlasy

K přípravě ti postačí jen dvě vajíčka a kvalitní olivový olej. Vajíčka rozbij do misky a smíchej se třemi polévkovými lžícemi olivového oleje. Masku pak nanes na vlasy a pokožku hlavy promasíruj, zabal do ručníku a nech klidně i celý den ve vlasech.Pak masku smyj silně čistícím šamponem, nanes trochu kondicionéru a nech volně uschnout. Hned budeš cítit rozdíl.


 

2. Domácí maska na obličej

A co obličej? Marta Šantorová (VIP vizážistka) vám ukáže výživnou masku, kterou si připravíš tak, že smícháš jednu polévkovou lžíci ovesných vloček, bílého jogurtu a medu. Masku nanes na obličej, nech 15 minut působit a tvoje pleť bude opět vzpružená.

 


3. Největší módní prohřešky

Spoustu módních časopisů dává zaručené rady, co je pro tuto sezónu trendy. Stejně důležité je ale i to, jakým módním prohřeškům je třeba se vyvarovat a zařadit je okamžitě na blacklist.

1.Dávej pozor, aby ti velikost oblečení vždy sedla. Ani náhodou není sexy, když ti z těsného outfitu kde co vyčihuje. A zase naopak, ve velkém oblečení budeš vypadat neforemně.

2.Je fajn nosit výrazné doplňky, ale ke každému outfitu nos vždy jenom jeden. Jinak se může stát, že budeš vypadat jako z cirkusu.

3.Nikdy nechoď mezi lidi s mastnými vlasy. Také tobě je nepříjemné, když před sebou v metru vidíš někoho, kdo má šíleně mastné vlasy. Proto se i ty tomuto prohřešku raději vyhni,nebo si vlasy uvaž do těsného culíku.


 

4. Nikdy nenos lesklé silonky a už vůbec ne v botách, které mají otevřenou špičku.

5. Největším peklem jsou ponožky v sandálech, ale věřím, že žádná z vás by s nima nevyšla na veřejnost, takže toto pravidlo je už jen malé připomenutí: D

 


Podívej se nejen na tyhle vychytávky ve videu :

Zdroj: BRAVO Web
Anketa: Dělala sis už sama domácí masku?

Pro tentokrát se mějte hezky a prožijte den se stylovým úsměvem.

 

Vaše MISTA

 

Přidat komentář

blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy

 


Simor Production