Fashion and make up geeks

99.díl ▶ Jak si zaplést 2 jednoduché copy

Líbí se vám zapletené copy ale stále nevíte jak na to? V tomto dilu vám ukážu, jak si udělat speciální rybí a francouzský cop. Ve videu navíc najdete dva nové způsoby zaplétání vlasu. Ty vám ukáže senior stylistka Ivana ze salonu Petra Měchurová.


 

1. Francouszký cop

Na temeni hlavy si vezměte jeden velký pramen vlasů, který si rozdělte na tři úplně stejné prameny. Následně pramen na levé straně přeložte přes prostřední pramen. Pramen, který je na pravé straně také zapleťte s novým prostředním. Při pletení utáhněte.

Poté vezměte pramínek z levé strany, který spojíte s tím, co je na levé straně a zapleťte s prostředním. Vezměte pramínek z pravé strany, spojte s tím, který je na pravé straně a zapleťte s prostředním. Stejným způsobem postupujte, dokud budete volné vlasy na zapletení. Pak jen zapleťte klasický cop ze tří pramenů nebo rovnou ukončete gumičkou na konci hlavy. Nezapomeňte culík pořádně utáhnout gumičkou.


 

2. Rybí cop

Pokud budete rybí cop tvořit sama, je určitě nejjednodušší plést ho na straně hlavy. Sčesejte si tedy všechny vlasy na jedno rameno, zafixujte je gumičkou a pročesejte. Gumičku v tomto kroku můžete samozřejmě vynechat a začít plést bez ní, ale to mi přijde trochu obtížnější. Doporučuji proto vlasy svázat obyčejnou gumovou gumičkou, kterou můžete po upletení celého copu i rozstřihnout (upletený cop pak již bude držet i bez ní).

 

Pokud máte sestříhané vlasy a některé tedy nejsou dostatečně dlouhé, abyste je mohla svázat na straně do culíku, nenápadně je upevněte vzadu na hlavě sponkou. Vlasy byste teď měla mít svázané do culíku na jedné straně hlavy. Celý culík si rozdělte na dvě pokud možno stejně velké části. Z jednoho z těchto velkých pramenů vytáhněte na straně malý pramínek. Vytažený malý pramínek z pravého pramenu jednoduše přendejte do pramenu levého, kde si ho přidržte, aby se nevrátil na původní místo.

 

Pokračujte opět vytažením malého pramínku tentokrát ale ze strany levého pramene. Tento pramínek z levého velkého pramene přesuňte do pravého velkého pramene a opět obě části přidržte, aby se pramínky nevracely na původní místo. Přesunutím obou malých pramínků z velkých pramenů by vám mělo vzniknout překřížení. To je vlastně již první část rybího copu a dále pokračujete stále stejně. 


 

Chcete vidět dva nové způsoby zaplétání vlasů? Sledujte ve videu:

Anketa:  Nosíte vlasy rozpuštěné, nebo v culíku?

Zdroj: BLESK pro Ženy


FLASH SOUTĚŽ : 

V poradí 20tý komentář pod Youtube video vyhráva kosmetiku AVON.

Upozornění:

  1. Odebírej TheMistaFashion kanál (výrazně věčší šance na FLASH cenu)
  2. Platí jeden komentář z jednoho YOUTUBE účtu. Komentáře od MISTY se nepočítaj.

 

Přidat komentář

Máš krásné videa :-)

Michaela Foktová 30. 12. 2014 13:01:06

Odpovědět

blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy

 


Simor Production