Fashion and make up geeks

98.díl ▶ Jak pečovat o vlasy, když sněží a mrzne!

Přichází zima a s ní i déšť, sníh a mráz. Pro vlasy je toto období extrémně náročné. Nejen, že se kvůli mrazu ničí, ale hladký účes, který si doma pracně vytvoříte, se v minutě zničí. Jak se tomu vyhnout a jaké jsou nejlepší tipy, jak zachovat vlasy zdravé a lesklé? To se dozvíte v novém dílu v četně pro vás pár osvědčených triků.

Foukání a ochrana.

1.Důležité je si vlasy správně foukat. Vlasy fénujte vždy po směru jejich růstu, nikdy ne naopak. Šupiny se tak pěkně uzavřou, uhladí a vlas bude schopen déle udržovat tvar a lesk.

 

2. Používejte přípravky s označením Anti-Frizz. Ty mají za úkol udržovat vlasy hladké a bojovat proti krepatění.


Krém suchý šampon, olej a kondicionér?

3. Pokud v zimě nosíte čepici, nezapomeňte si do kabelky přibalit denní krém na vlasy, olej nebo kondicionér ve spreji. Když vám vlasy začnou elektrizovat, použijte některý z těchto přípravků, a vlasy se vám hned vrátí do původního uhlazeného tvaru.

 

4. Máte problém, že se vám vaše vlasy při nošení čepice zmastí? Noste u sebe suchý šampon, který si nastříkejte ke kořínkům. Vlasy tak zbavíte mastnoty během pár vteřin. Jako pohotovostní pomocník je suchý šampon skutečně vynikající.


Jak nejlíp nosit šálu a proč nežehlit vlasy.

5. Pokud nosíte šálu, sepněte si vlasy raději do vysokého culíku. Vyhnete se tak nepříjemnému zacuchání v oblasti za krkem. Když si chcete nechat vlasy rozpuštěné, schovejte si je celé pod šálu a dále s ní příliš nehýbejte, aby se šála zbytečně netřela o vlasy.

 

6. Nakonec je třeba dodat, že pokud máte vlasy kudrnaté, venku prší, nebo sněží a vy tam potřebujete strávit delší dobu, neexistuje žádný přípravek, který by vlasy i pod takovým tlakem počasí udržel zcela rovné. Proto, pokud jste přirozeně kudrnatá, bude pro vás lepší podpořit vaše kudrnaté kadeře a vlasy si v takovém počasí raději nežehlit. Svým vlasům jednoznačně ulevíte a nemusíte se bát, že kvůli počasí ztratí tvar, který jste tak pracně v koupelně vytvářela.

Chcete vědět ještě více tipů, jak si vlasy udržet krásné i v zimě? Sledujte video:

Zdroj: BLESK pro Ženy

Hlasujte v ANKETĚ: Používáte někdy nalepovací řasy?


 

FLASH SOUTĚŽ: dárek od firmy L Oreal.
V poradí 20tý komentář pod 

V tomto dílu vyhráte  krajkové řasy od salonu Petra Měchurová, které jsou ukázány na konci videa. Komentuj a vyhraj právě pro sebe dárek z tohto videa.


 

 

Přidat komentář

blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy

 


Simor Production