Fashion and make up geeks

94.díl Jednoduché triky, jak dodat vlasům objem

1. Trik

Stačí vám na to jenom fén a tenký hřeben. Když si vlasy umyjete, naneste ke kořínkům tužidlo. Vlasy fénujte, dokud nebudou jen lehce vlhké. Dobré je fénovat vlasy v předklonu, aby se vám kořínky přirozeně nadzvedly. Když je budete mít téměř suché, přehoďte vlasy dozadu a vezměte malý hřeben. Naberte na něj vlasy při pěšince, mírně je nadzvedněte a foukejte v protisměru. Hřeben vám pomůže vlasy u kořínků pěkně nadzvednout a zafixovat. Vlasy dále upravujte, jak jste zvyklá.


Pokud si vlasy nestihnete umýt a potřebujete vytvořit pohotovostní objem, tak si nalijte vodu do rozprašovače. Nastříkejte si vodu ke kořínkům, abyste vlasy navlhčila a foukejte s malým hřebenem přesně tak, jak je psáno v postupu nahoře. Velkým pomocníkem je i suchý šampon. Když budete mít vlasy suché a vyfoukané, nastříkejte ke kořínkům suchý šampon. Nechte dvě minuty působit a vykartáčujte. Suchý šampon vám objem ještě více podpoří a zafixuje.

 

2. Trik

Jednoduchým způsobem, jak si zachovat objem u kořínků po celý den je přehazování pěšinky. Když cítíte, že vaše vlasy zplihly, jednoduše si udělejte pěšinku na opačné straně než jste zvyklá a malé vlásky zafixujte mírně tužícím lakem. Díky tomu, že vlasy stojí v opačném směru, než jsou zvyklé, vytvářejí  hezký objem. Když cítíte, že vám vlasy po pár hodinách znovu sedly, použijte stejný trik a pěšinku vraťte zpět na stranu, kde byla předtím. Takovýmto způsobem si můžete během dne přehazovat pěšinku a udržovat tak permanentní objem u kořínků.

 

Přesný postup, jak se tyto jednoduché triky naučit, najdete ve videu:

Anketa:  Nosíte vlasy rozpuštěné, nebo v culíku?

Zdroj: BLESK pro Ženy


FLASH SOUTĚŽ : 

V poradí 20tý komentář pod Youtube video vyhráva šampon pro objem jemných vlasů od salonu Petra Měchurová od firmy L'OREAL!

Upozornění:

  1. Odebírej TheMistaFashion kanál (výrazně věčší šance na FLASH cenu)
  2. Platí jeden komentář z jednoho YOUTUBE účtu. Komentáře od MISTY se nepočítaj.

 

Přidat komentář

blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy

 


Simor Production