Fashion and make up geeks

92.díl ▶ 3 rychlé účesy, když nestíháte

1. Představme si 

Snad každá divka a žena už zažila situaci, že si ráno nestíhá umýt vlasy. Co vymyslet, aby vlasy vypadaly krásně i neumyté a trvalo to co nejkratší dobu? Právě tento problém vyřeší nový díl MistaFashion, kde vám zpěvačka Mista společně s Lenkou Čejkovou, top stylistkou ze Salonu Petra Měchurová, ukáže tři jednoduché účesy, které si učešete za 3 minuty.


2. Suchý šampon

Nejjednodušším pomocníkem je suchý šampon. Dnes už jsou suché šampony voňavé a účinné. Stačí si je nastříkat na pokožku hlavy a kořínky, nechat dvě minuty působit a vyčesat. Bojíte se, že budete mít po použití suchého šamponu šedivý nádech ve vlasech? To už je dávno minulostí. Dnes se dají koupit šampony v barvě vašich vlasů a ještě k tomu krásně zakryjí odrosty i šediny. Po nanesení suchého šamponu můžeme přejít k rychlému stylingu.


3. Jednoduché copánky

Oddělte si vlasy, které vám lemují obličej, a na každé straně pěšinky uchopte těnky pramen. Z každého pramene si zapleťte jednoduché copy ze tří částí. Ještě předtím, než copánek upevníte průsvitnou gumičkou, si jednotlivá oka povytahujte, aby copánek působil ležérněji. Přeložte copy přes sebe a vzadu upevněte sponkami. Zbavíte se tak jednoduše mastné nebo neposedné ofiny a vytvoříte pěkný čelenkový efekt i bez použití čelenky.


4. Nízký drdol

Tento účes možná vypadá složitě, ale přitom je to jeden z nejjednodušších účesů vůbec. Upleťte si na straně klasický cop ze tří částí a zagumičkujte. Když ho budete mít hotový, začněte cop obtáčet kolem jeho osy tak, aby vám vznikl pěkný drdol. Konec culíku zastrčte pod horní vlasy v drdolu a připevněte sponkou. Krásny a přitom jednoduchý účes je na světě.


5.Gumičkový culík

Udělejte si nízký culík na straně. Nad gumičkou si prsty vytvořte dírku, skrz kterou celý culík převlečete. Další průsvitnou gumičku si dejte na culík o něco níže a celý postup opakujte. Čím máte delší vlasy, tím více vzorů si můžete na culíku vytvořit. Tento účes ale vypadá krásně i na kratších, či polodlouhých vlasech

 

Přesný postup těchto jednoduchých účesů najdete ve videu:

Zdroj: BLESK pro Ženy

Anketa: 

Používáte suchý šampón?


FLASH SOUTĚŽ : 

FLASH SOUTĚŽ:  šampon a ESSIE laky.

V poradí 20tý komentář pod Youtube video vyhráva kosmetický dárek od salonu Petra Měchurová, který je ukázán na konci videa.

Doporučení:

  1. Odebírej TheMistaFashion kanál (výrazně věčší šance na FLASH cenu)
  2. Platí jeden komentář z jednoho YOUTUBE účtu. Komentáře od MISTY se nepočítaj.

 

Přidat komentář

Krásné video. Všechny tři účesy se my budou moc hodit. :D :D :D :D :D

Aneta Lebedová 06. 02. 2015 19:37:46

Odpovědět

proc neni ve videich Marta?

verca 16. 01. 2015 22:03:42

Odpovědět

určitite to urobim ráno ked idem do skoly !!!! super

monika zimova 20. 11. 2014 13:22:47

Odpovědět

blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy

 


Simor Production