Fashion and make up geeks

91.díl Jak si rychle opticky zvětšit oči.

Každá z nás má svou denní rutinu líčení a své zaběhnuté zvyky. Někdy ale stačí jenom trochu pozměnit techniku líčení a za stejný čas dosáhnete dvojnásobného efektu. V tomto dílu Vám společně s Matinou vizážistkou z MAKE UP INSTITUTE Prague, jak si udělat krásné denní líčení, při kterém si opticky zvětšíte oči a rozjasníte celý obličej.


 

1. Oční stíny

Líčení dokáže divy. Vědí o tom i světové celebrity, které byste nepoznaly, kdyby jste je potkaly na ulici nenalíčené. Proč to tedy nevyužít a nenaučit se od nich pár skvělých triků? K tomu, abyste si zvětšily oči a prozářily obličej  stačí skutečně málo. Kde začít? Poté, co si na obličej nanesete make-up nebo BB krém, aplikujte tělový oční stín na horní pohyblivé víčko. Do záhybu horního víčka naneste tmavší matný oční stín, ideálně tmavohnědý. Vraťte se zpět k tělovému stínu a aplikujte ho i na spodek horního pohyblivého víčka. Zjemníte tak přechody a tmavý stín pěkně vystínujete. Důležité je nenanášet tmavý stín na celé oko, protože pak by nám oko pod nánosem tmavé barvy zaniklo.


2. Oční linka

Černou oční linku naneste těsně nad horní řasy a konec linky směřujte nahoru, aby se oko opticky otevřelo. Když byste linkou lemovaly tvar oka a ukončily ji směrem dolů, tak by se oko opticky zavřelo a zmenšilo. Do vnitřní spodní části oka naneste pomocí tužky bílou linku a klasickou tmavohnědou tužkou nakreslete linku až pod spodními řasami. Díky tomuto triku a bílé barvě se vám oko prozáří a opticky zvětší. Tmavou spodní linku jemně rozmažte do ztracena pomocí prstů.


3. Řasenka

Řasenku naneste hlavně k vnějším koutkům oka a to z toho důvodu, aby se tvar oka protáhl. Řasenkou zvýrazněte i spodní řasy, tentokrát rovnoměrně.


4. Obočí

Obočí má velký vliv na vzhled celého obličeje. Ideální je obočí opticky mírně nadzvednout, aby nám vytvořilo dojem otevřeného prostoru. Na obočí naneste matný oční stín v barvě vašich vlasů a na místě, kde máte hrot obočí, ho mírně protáhněte. Pod obočí naneste bledě béžový perleťový stín, aby vám oči prozářil a hezky otevřel.

 


Přesný návod líčení se naučíte ve videu:

Zdroj: BLESK pro Ženy

Anketa:  Líčíte se pravidelně?


FLASH SOUTĚŽ : 

FLASH SOUTĚŽ: tělová a vlasová přírodní kosmetika Himalaya.

V poradí 20tý komentář pod Youtube video vyhráva kosmetický dárek od firmy Himalaya, který je ukázán na konci videa.

Doporučení:

  1. Odebírej TheMistaFashion kanál (výrazně věčší šance na FLASH cenu)
  2. Platí jeden komentář z jednoho YOUTUBE účtu. Komentáře od MISTY se nepočítaj.

 

Přidat komentář

blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy

 


Simor Production