Fashion and make up geeks

90.díl Která OFINA vám bude slušet?

1. Potřebujeme změnu 

Pokud cítíte, že potřebujete změnu, ale bojíte se udělat zásadní krok, tak je správnou volbou ofina. Váš vzhled se zásadně změní, aniž byste si musela vlasy ostříhat a čekat dlouhá léta, než vám znovu narostou. Dalším benefitem ofiny je i to, že když se vám nebude líbit, tak si ji můžete kdykoliv zasponkovat nebo jinak zakrýt. Navíc roste opravdu rychle, takže za pár měsíců je zase pryč. Jak ale zvolit tu správnou?


 

2. Hranaté rysy

Když máte úzký obličej, tak se vám bude hodit ofina zastřižená rovně, která bude váš obličej opticky rozšiřovat. Když máte obličej kulatý, tak určitě uděláte dobře, pokud si necháte ostříhat patku na stranu, která vám proporce krásně vyváží. Kulatému obličeji také sluší prostříhaná ofina střižená dopředu. Takovou ofinu nosí například slavná herečka Reese Witherspoon.


 

3. Maskujte

Ofina dokáže také skvěle zamaskovat různé nedostatky, jako je akné na čele, vrásky nebo vysoké čelo. Když máte mastnější pleť, tak musíte počítat s tím, že se vám i ofina bude více mastit. To se dá ale jednoduše vyřešit. Každé ráno si můžete ofinu umýt v umyvadle šamponem a profouknout přes kulatý kartáč. Můžete také použít suchý šampon, díky kterému se ofina krásně prozáří a bude vypadat jako čerstvě umytá. Nemusíte si tak mýt celou hlavu, protože umytím ofiny budou vaše vlasy vypadat svěže a upraveně.


 

Komu ofina nesluši

Určitě ofinu nenoste, když máte kudrnaté vlasy. Úprava by vám trvala příliš dlouho. Kudrnaté vlasy jsou od přírody sušší, a kdybyste si ofinu musela každý den narovnávat, tak by se vám přesušily ještě více a vlasy by vypadaly nezdravě a krepatě.


 

Dočetly jste se až sem a přesto si nejste jisté, jaká ofina by se vám hodila? Viz přesný návod ve videu:

Anketa:  

Už jste někdy měla ofinu?

Zdroj: BLESK pro Ženy


FLASH SOUTĚŽ : 

V poradí 20tý komentář pod Youtube video vyhráva šampon pro objem jemných vlasů od salonu Petra Měchurová od firmy L'OREAL!

Upozornění:

  1. Odebírej TheMistaFashion kanál (výrazně věčší šance na FLASH cenu)
  2. Platí jeden komentář z jednoho YOUTUBE účtu. Komentáře od MISTY se nepočítaj.

 

Přidat komentář
Tery

Ahoj Misto , ta ofina co máš ve videu byla ostřihaná nebo jen připinetkovaná ( přidělaná sponkami ) Díky PS : kdy bude zas Marta ve videu ?

Tvoje ofina 08. 03. 2015 20:01:34

Odpovědět

blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy

 


Simor Production