Fashion and make up geeks

88.díl Božské vlny za pár minut? Ukážu vám , jak na to!

 

Jak si vytvořit perfektní vlny

Když se snažíte zjistit, jak si vytvořit perfektní vlny, většinou najdete radu, že musíte vlasy rozdělit do sekcí a postupně po malých pramenech natáčet. To však zabere spoustu času. Mista vám spolu s Ladou, senior stylistkou ze salonu Petra Měchurová, ukáže tajný trik sofistikovaných žen 21.století, které nemají na úpravu účesu mnoho času, ale jejich vlny vypadají vždy perfektně a upraveně.

 

 

Jak na to?

 Budete potřebovat jednu gumičku a středně širokou kulmu. Udělejte si na temeni hlavy vysoký culík a rozdělte ho zhruba na šest pramenů. Jednotlivé prameny natáčejte na kulmu. Nakonec vlasy rozpusťte, hoďte před sebe a vlny pročešte pomocí prstů. Nikdy nepoužívejte kartáč, protože by se vám vaše vlny zničily. Nakonec vlasy v předklonu nalakujte a krásné vlny jsou hotové.


Koneční úprava vln

Ne vždy musíte na konečnou úpravu vln použít lak na vlasy. V dnešní době je velmi populární používat spreje se suchým efektem, které vaším vlnám dodají ten správný efekt. Dobrou volbou jsou i vlasové pudry, díky kterým vytvoříte na vlasech suchý efekt a mohutný objem. Pokud preferujete raději měkké a lesklé vlny, nastříkejte pro finální úpravu do vlasů lesk v spreji. V nabídce je na výběr nespočet přípravků, které vám pomohou vytvořit váš vysněné look.

A takhle vypadají božské vlny za 5 minut :-)

 

 

Pro přesný návod, jak si vytvořit krasné vlny za pár minut, nezapomeňte shlédnout video:

Anketa:  Nosíte rádi vlnité vlasy?

Zdroj: BLESK pro Ženy

 


 

FLASH SOUTĚŽ : 

V poradí 20tý komentář pod Youtube video vyhráva šampon pro objem jemných vlasů od salonu Petra Měchurová od firmy L'OREAL!

Upozornění:

  1. Odebírej TheMistaFashion kanál (výrazně věčší šance na FLASH cenu)
  2. Platí jeden komentář z jednoho YOUTUBE účtu. Komentáře od MISTY se nepočítaj.

 

Přidat komentář

blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy

 


Simor Production