Fashion and make up geeks

87.díl Dva druhy francouzský copů snadno a rychle.

1. Jednoduchý francouzský cop pro začátečníky

Přehoďte si pěšinku na bok, vezměte tenký pramínek vlasů a rozdělte ho na tři části. Nejtěžší fáze zaplétání je právě začátek. Proto nezačínejte přibírat prameny hned od začátku. Nejdřív si je třikrát přehoďte přes sebe způsobem, jako kdybyste dělala klasický zapletený copánek a až poté začnete přibírat. Vždy, když si přehodíte pramínek doprostřed, přiberte k němu malé množství vlasů ze strany. Systém opakujte z obou stran.


 

 
Máte pocit, že nejste dost zručná? Nemějte strach. I ti nejslavnější kadeřníci si museli tuto techniku osvojit a doma si ji nacvičit. Vlasy můžete nakonec zajistit pinetkou hned za uchem, nebo můžete pokračovat v pletení až do konce.

 

2. Francouzský cop pro pokročilé

Pokud jste zvládla jednoduchý francouzský cop s přehledem, tak ten složitější vám půjde určitě také. Tento způsob sice vyžaduje pevné nervy a více času, ale pokud se ho naučíte, tak se budete moci pochlubit něčím výjimečným. A čím se tento cop liší od toho prvního? Prameny se nepřibírají a neukládají směrem nahoru ale naopak směrem dolů.


 


 

Detailní návod, jak si udělat 2 druhy francouzských copu najdete ve videu:

Anketa:  Už jste si někdy zkoušela zaplétat cop?

Zdroj: BLESK pro Ženy


FLASH SOUTĚŽ : 

V poradí 20tý komentář pod Youtube video vyhráva šampon pro objem jemných vlasů od salonu Petra Měchurová od firmy L'OREAL!

Upozornění:

  1. Odebírej TheMistaFashion kanál (výrazně věčší šance na FLASH cenu)
  2. Platí jeden komentář z jednoho YOUTUBE účtu. Komentáře od MISTY se nepočítaj.

 

Přidat komentář

blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy

 


Simor Production