Fashion and make up geeks

84.díl Jak na krásnou pleť a vlasy

Všimla jste si, že vám mnohem více, než dříve, vypadávají vlasy? V první řadě je důležité nepanikařit. Je naprosto normální, když denně vypadne 60 až 80 vlasů. Když se vám zdá, že jste překročila toto číslo, je na čase problém řešit. Trichologička a výživová poradkyně Lenka Kašpaříková ze společnosti Clinical Hair&Health doporučuje jako první navštívit trichologa, který vám prohlédne vlasovou pokožku, zjistí příčinu a doporučí vhodnou léčbu. Udělá vám taky vyšetření z kapky krve a zjistí případné záněty nebo počínající nemoc.

Jak probíhá trichologické vyšetření si můžete přečíst tady.


 1. STRES

Vypadávání vlasů a unavená pleť může být důsledkem spatné stravy nebo nedostatku vitamínů. Významnou roli hraje samozřejmě také stres. Proto je důležité naučit se relaxovat. Najděte si pravidelně čas na alespoň půl hodinu denně jen pro sebe. Věnujte se svým koníčkům, dejte si horkou vanu nebo pusťte uklidňující hudbu. Zkrátka dělejte to, co vám dělá radost a myslete při tom jen na sebe. Nepřehánějte to s dietami. Raději jezte pravidelně 5 x denně, ale v malých dávkach.


2. Udělejte si radost

Udělejte si jednou za čas radost a dopřejte si to, na co máte chuť.Či už to budou brambůrky, čokoláda nebo jídlo z vašeho oblíbeného McDonaldu.I tam si můžete vybrat z rozmanitých druhů, jako například ledové potešení,které obsahuje Fresco černý rybíz nebo Fresco jahoda.Tyto nápoje v léte úžasně osvěží.Když si dáte oblíbeného Cheeseburgera, vaše tělo kvůli tomu rozhodně neskolabuje.Naopak, jednou za čas zhřešit a dopřát si co je vám libo vás pozitivně naladí.Všichni víme, že pozitivní myšlení je klíčem k úspěchu ve většině oblastí vašeho života.Proto udržujte rovnováhu a přijímejte vše s mírou a chladnou hlavou

 


 

Pokud byste se chtěli dozvědět zajímavé rady, jak si nastavit zdravou životosprávu, podívejte se na video:

Zdroj: Blesk pro Ženy

 


SOUTĚŽ O KOMPLETNÍ ZDRAVONÍ VYŠETŘENÍ

Prožíváte náročné období, jste unavená, nespokojená se svým vzhledem a sama si s tím nedokážete poradit? Zapojte se do soutěže o kompletní zdravotní vyšetření od společnosti Clinical Hair&Health v hodnotě 3000 Kč a nechte si poradit od odborníka.
 

o   Trichologické vyšetření 

 

o   Vyšetření z kapky krve 

 

o   Měření hladiny antioxidantů v těle  

 

o   Měření na speciální váze

 

o   Trichologické přípravky na vlasy

 

Co musíte udělat, abyste kompletní zdravotní vyšetření vyhrála? Napište na e-mail soutez@mistafashion.com jeden důvod, proč byste měla vyhrát kompletní zdravotní vyšetření právě vy. Soutež trvá do 7.8.2014


 

Exkluzivní balíček od firmy ASTOR!

V poradí 20tý komentář pod Youtube video vyhráva kosmetický dárek od firmy ASTOR, který je ukázán na konci videa.

Upozornění:

  1. Odebírej TheMistaFashion kanál (výrazně věčší šance na FLASH cenu)
  2. Platí jeden komentář z jednoho YOUTUBE účtu. Komentáře od MISTY se nepočítaj.

 

 

Vyhraj Astor kosmetiku na 1 rok zdarma a oblečení, které vám na danou událost vybere stylista.Surfuj na www.mujastor.cz.

 


 

Přidat komentář

Váš blog sleduji už od úplného začátku, máte super videa! Jen tak dál holky!....:-)

Klárka 27. 07. 2014 09:40:37

Odpovědět

blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy

 


Simor Production