Fashion and make up geeks

83.díl Letní vlny ,které zvládnete je za pár minut!

Modelkou se tentokrát stala výherkyně Jitka, která od Misty a Blesku pro ženy vyhrála možnost zúčastnit se nahrávaní nového dílu a nechat se učesat.


Twisty jsou nyní žhavým trendem

Plážové vlny jsou nyní žhavým trendem i u zahraničních celebrít.Ich známou nositelkou je například herečka Kirsten Dunst.Slávnou topmodelku Gisele Bundchen si bez plážových vln neumíme už ani představiť.A že máte krátké vlasy? To vubec nevadí.I na krátkých vlasech si můžete plážové vlny jednoduše vytvořit , tak jako mladá herečka Julienne Hough, která je svým nedbalým lookem proslulá. 

 

1. Tužidlo, Twistování a Solní sprej

 Ivana Vohejnová  Senior stylistka ze salonu Petra Měchurová radí, abyste si vlasy nejdříve umyli a nanesli tužidlo.Po umytí vlasy nesušte.Rozdelte si je do sekcí a postupně twistujte 2 cm hrubé pramínky.Jak twistovat? Velmi jednoduše.Spomeňte si, když jste si jako malé holky na základní škole od nudy stáčely pramínky vlasů dvěma prstami.Přesně tak si stočte všechny své mokré prameny a nechte je volně viset.Do zatwistovaných pramenů nastříkejte solný sprej, který seženete v jakýchkoli cenových relacích ať už v drogerii DM nebo v profesionálních kadeřnických salónech.Výhodou této techniky, kterou používají světový kadeřníci je to, že vlasy nemusíte natáčet pomocí kulmy ani horké žehličky. Tým pádem se vám vlasy téměř vůbec ničí.


2. Fén a sprej se slanou vodou

K úpravě použijte fén s difuzérem.Vložte mokré prameny do difuzéru tak, aby jste si twisty nerozbili a sušte do sucha.Vždy, kdyz chcete fénem přejít na jiný pramen, nejdříve fén vypněte, aby se vám vlasy zbytečně nerozlítali.Když budete mít vlasy suché, tak si je předkloňte před sebe a jemně rozcuchejte prstama.Nikdy nepoužívejte kartáč , vaše vlny by se vám zničili.Vlasy hoďte zpět a naposledy přestříkejte sprejem se slanou vodou.Váš Beach look je hotový. 

 
Přesný návod, jak si tyto krásné plážové vlny vytvořit najdete ve videu:

Zdroj: BLESK pro Ženy

Anketa:  Jak nosíte raději vlasy ? Zvlněné, nebo rovné?


Modelkou v tomto dílu byla Jitka, vítězka soutěže MODELKA v MISTA FASHION.
Dostala kosmetický balíček v hodnotě 500 kč od firmy ASTOR!
 

Vyhraj Astor kosmetiku na 1 rok zdarma a oblečení, které vám na danou událost vybere stylista.Surfuj na www.mujastor.cz.


FLASH SOUTĚŽ : 

V poradí 20tý komentář pod Youtube video vyhráva šampon pro objem jemných vlasů od salonu Petra Měchurová od firmy L'OREAL!

Upozornění:

  1. Odebírej TheMistaFashion kanál (výrazně věčší šance na FLASH cenu)
  2. Platí jeden komentář z jednoho YOUTUBE účtu. Komentáře od MISTY se nepočítaj.

 

A na závěr naše divačka a čtenářka Jitka :-)


 

Přidat komentář

blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy

 


Simor Production