Fashion and make up geeks

82.díl Voděodolné líčení: Vydrží vysoké teploty i koupání!

Jako první naneseme na obličej lehký BB krém.V létě není třeba používat hutné make upy, které by kvůli zvýšenému pocení ucpávali póry na obličeji nebo vytvářely dojem masky.Bohatě postačí jedna vrstva BB krému a lehký pudr. 


 

Beáta Jablonská z Make up Institute Prague nanesla na celé horní víčko bronzově zlatý krémový stín.Proč krémový? Protože, i když se to nezdá, krémové stíny mnohem více snesou a málokdy se roztečou nebo zmijí tak, jako stíny pudrové. Do vnějšího koutku naneste hnědý krémový oční stín a jemně ho štětcem vystínujte do stracena.Tento stín naneste i na spodní linku oka


 

Do vnitřního koutku použijte bledý krémový oční stín, aby vám výraz v obličeje otevřel a pěkně prozářil.Stejný bledý oční stín naneste i pod obočí.Línie obočí se nám tak hezky zvýrazní.Ted přichází čas na nanesení voděodolné oční linky na horní víčko.Voděodolné barevné linky má například značka Gosh nebo Inglot.

Mista s Beátou nezvolila klasickou černou, ale modro-tyrkysovou, která je na léto přímo jako stvorená.Vubec se nemusíte bát experimentovat.Díky bronzovým očním stínum na víčku vám tyrkysová linka pěkně vynikne, ale zároveň nebude působit příliš extravagantně a vůbec ne vulgárne.

 


Nakoniec naneste voděodolnou řasenku.Dobře drží například řesenka Max Factor, ale v drogeriích nebo parfumériích najdete voděodolné řasenky v jakýchkoliv cenových relacích.Když máte pocit, že byste chtěli svůj pohled ještě více prohloubit, použijte dovnitř spodního víčka oka tmavohnědou linku.Proč tmavohnědou? Protože černá by byla k tomuto letnímu líčení příliš tvrdá.


Na tváře naneste krémovou korálovou tvářenku, která je přirozená a na léto jako stvořená.V temtýž odstínu naneste i matnou rtěnka a letní líčení je hotové.

 

Podívej se na podrobný postup a vychytávky ve videu :

Zdroj: Blesk pro Ženy

 


SOUTĚŽ O OSOBNÍ MAKE UP KURZ

Pokud jste si přečetli článek, detailně nastudovali video a itak máte pocit, že se vám nedaří dokonale nalíčit, Mista spolu s MAKE UP INSTITUTE PRAGUE a portálem Blesk pro ženy pro vás připravila soutěž o OSOBNÍ MAKE UP KURZ v hodnotě 2 700 kč, kde se vám budou individuálně věnovat a naučí vás, jak samu sebe pěkně nalíčit a jaké barvy a techniky svědčí právě vašemu typu obličeje.
 

Co osobní make up kurz obsahuje?

- PŘÍPRAVA PLETI PŘED LÍČENÍM

- JAK SI PORADIT S BĚŽNÝM, DENNÍM LÍČENÍM

- TAJNÉ TRIKY PRO VEČERNÍ LOOK

- TECHNIKA SMYSLNÉHO KOUŘOVÉHO LÍČENÍ

Co musíte udělat, abyste kurz vyhrála? Je to skutečně jednoduché.Napíšte na mail soutez@mistafashion.com jeden důvod, proč byste měla vyhrát osobní make up kurz právě vy.Soutež trvá do 24.7.Na vaše maily se už tešíme a ten nejzajímavější ohodnotíme.

 


FLASH SOUTĚŽ: télová a vlasová přírodní kosmetika Himalaya.
V poradí 20tý komentář pod Youtube video vyhráva kosmetický dárek od firmy Himalaya, který je ukázán na konci videa.


 

Upozornění:

  1. Odebírej TheMistaFashion kanál (výrazně věčší šance na FLASH cenu)
  2. Platí jeden komentář z jednoho YOUTUBE účtu. Komentáře od MISTY se nepočítaj.
Přidat komentář

blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy

 


Simor Production