Fashion and make up geeks

81.díl 3 letní účesy, které zvládneš sama doma!

Modelkou se tentokrát stala výherkyně Monika, která od Misty a Blesku pro ženy vyhrála možnost zúčastnit se nahrávaní nového dílu a nechat se učesat.


1.Jednoduchý zapletený drdol

Veronika Coufalová, top stylistka ze salonu Petra Měchurová doporučuje udělat klasický drdol, který můžete zpevnit jakoukoliv gumičkou, která dobře drží. Culík rozdělte na dva prameny. Z obou pramenů vytvořte klasický zapletený cop. Každý z copů na konci upevněte gumičkou. Když budete mít oba zapletené copy hotové, začněte je obtáčet kolem gumičky a konce připevněte k vlasům klasickými sponkami. Okolo drdolu si můžete ovázat i šátek, který váš zapletený drdol ještě více zvýrazní.


 

2. Zapletený culík s barevnou stuhou

Udělat si klasický zapletený cop na straně dokáže určitě každý. Co si ho ale například ozvláštnit barevnou stuhou? Stuhu můžete zaplést přímo do pramínků, nebo ji omotat na konci culíku kolem gumičky a zavázat jak mašli.


3. Falešný culík

Nechte spodní polovinu vlasů rozpuštěnou a horní polovinu si rozdělte na dvě části. Každou část zpevněte gumičkou. Nad gumičkou udělejte malou dírku, přes kterou vlasy v culíku protáhnete. Vytvoří se vám zajímavý tvar copu. Ke každé gumičce můžete připnout sponu s kytkou. Vytvoříte tak svěží letní účes. Kytky jsou navíc toto léto trendem číslo jedna!


Modelkou v tomto dílu byla Monika, vítězka soutěže MODELKA v MISTA FASHION.
Dostala kosmetický balíček v hodnotě 500 kč od firmy ASTOR!
 

Vyhraj Astor kosmetiku na 1 rok zdarma a oblečení, které vám na danou událost vybere stylista.Surfuj na www.mujastor.cz.


Podívej se na podrobný postup a vychytávky ve videu :

Zdroj: BLESK pro Ženy

Anketa: Nosíte v létě raději rozpuštěné vlasy, nebo v culíku?


FLASH SOUTĚŽ : 

V poradí 20tý komentář pod Youtube video vyhráva masku na vlasy od firmy L'OREAL!

Upozornění:

  1. Odebírej TheMistaFashion kanál (výrazně věčší šance na FLASH cenu)
  2. Platí jeden komentář z jednoho YOUTUBE účtu. Komentáře od MISTY se nepočítaj.

 

Přidat komentář

blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy

 


Simor Production