Fashion and make up geeks

79.díl Jak si namalovat dokonalé barevní kočičí linky!

Existuje hned několik druhů očních linek. Tužka, linky ve fixu, gelové oční linky, nebo linky, která se aktivují vodou. Pro začátečníky je nejlepší použít tužku, protože ta jde jednoduše smazat. Když se vám linka nepodaří, budete moct začít hned znovu bez složitého odličování.

Výhodou linky ve fixu je zase jednoduchá aplikace pomocí tenkého konečku. Fix na rozdíl od tužky nemusíte strouhat a jeho aplikace je velmi rychlá. Gelové oční linky jsou ideální pro ty zkušenější z vás. Na aplikaci potřebujete štěteček, se kterým se hůře manipuluje, ale linky velmi rychle zasychají a silně drží.


 

1. Jak namalovat kočičí linky?

Nejzásadnější při malování oční linky je okamžik, kdy začnete linku zvedat. Tomáš Moučka, lektor a vizážista z Make Up Institute Prague, použil gelovou oční linku, která se aktivuje vodou. Základem je udělat si tenkou čáru na horním víčku, kterou nedotáhneme až na konec oka.


2. Barevní linka na spodní víčko

Potom už stačí dokreslit konec linky, jejiž směr určíte podle toho, že si přiložíte štěteček k vnějšímu koutku a spojíte jej s koncem vašeho obočí. Oční víčko nikdy nenatahujte, protože když ho pustíte znovu do normálního stavu, mohl by vám vzniknout zcela jiný tvar linky. Na spodní víčka použijte barevnou oční linku. Vzhled to ozvláštní a rozhodně nebudete působit usedle.


 Přesný návod najdete ve videu:

Zdroj: BLESK pro ŽENY.cz


Tomáš líčil MISTU taky na focení k prvnímu singlu ROCK IT (UNITED), kde zvolil perfektní "kouřovky".


FLASH SOUTĚŽ: exkluzivní balíček od firmy ASTOR!
V poradí 20tý komentář pod Youtube video vyhráva kosmetický dárek od firmy ASTOR, který je ukázán na konci videa.

Upozornění:

  1. Odebírej TheMistaFashion kanál (výrazně věčší šance na FLASH cenu)
  2. Platí jeden komentář z jednoho YOUTUBE účtu. Komentáře od MISTY se nepočítaj.

 

 

Vyhraj Astor kosmetiku na 1 rok zdarma a oblečení, které vám na danou událost vybere stylista.Surfuj na www.mujastor.cz.

 

 

 

 

Přidat komentář

blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy

 


Simor Production