Fashion and make up geeks

78.díl Tři druhy drdolů

Základem každého drdolu je vysoký culík. Na to, abyste si ho snadno vyčesala na temeni hlavy, stačí malý trik, který používá senior stylistka Ivana ze salónu Petra Měchurová. Hoďte si vlasy dopředu před sebe, sčešte v předklonu a upevněte gumičkou.


1.Volný plážový drdol

Rozdělte si vlasy v culíku do čtyř pramenů a každý trošku natupírujte. Na tupírování můžete použít třeba kartáč Tangle Teezer, nebo klasický tupírovací hřeben. Když jste u vody a nemáte kartáč sebou, velmi dobře poslouží i vaše prsty. Chyťte si pramen mezi dva prsty a postupně stahujte vlasy směrem dolů ke gumičce. Výsledek bude stejný, jako při tupírování s kartáčem. Když máte prameny natupírované, položte na temeno hlavy ruku, kolem níž budete obtáčet vlasy. Nakonec ruku vytáhněte a prameny připevněte sponkami.


2.Elegantní drdol pomocí výplně

Tentokrát uděláme culík hladký a upevníme ho gumičkou. Přes vlasy přetáhneme výplň, kterou můžete za pár korun koupit v jakékoliv drogerii nebo v prodejně s vlasovými doplňky. Prameny v culík opět natupírujeme, jako v předešlé variantě a ve stylu fontány rozprostřeme kolem celé výplně. Když nám vlasy zakrývají výplň, provlékneme přes ně gumičku a vznikne nám tak pěkný baletní drdol. Konce vlasů, které vyčuhují, postupně srolujeme kolem výplně a zajistíme sponkami. Tato varianta je výborná i pro ženy, které mají řídké vlasy.Díky výplni bude váš drdol působit hustým a nadýchaným dojmem.


3.Drdol s rybím ohonem

Znovu uděláme culík na temeni hlavy, ale tentokrát ho necháme volnější. Z pramínků, které máme v culíku uděláme jednoduchý rybí cop. Jak si rybí cop sama vytvoříte? Rozdělte vlasy do dvou pramenů a překládejte malé pramínky z jedné strany do druhé, dokud se nedostanete na konec. Jednotlivá oka v rybím copu můžete trošku vytahovat, aby působily uvolněným dojmem. Rybí cop omotejte kolem gumičky, připevněte sponkami a máte hotovo.


 

Modelkou v tomto dílu byla Karolína, vítězka soutěže MODELKA v MISTA FASHION.
Dostala exkluzivní paletku HEIDI KLUM od ASTORu
 

Vyhraj Astor kosmetiku na 1 rok zdarma a oblečení, které vám na danou událost vybere stylista.Surfuj na www.mujastor.cz.


Přesný a detailní způsob, jak si tyto tři zajímavé drdoly vytvořit, najdete ve videu:

Zdroj: BLESK pro ŽENY.cz
Anketa: Nosíte ráda drdoly?

FLASH SOUTĚŽ: télová a vlasová přírodní kosmetika Himalaya.
V poradí 20tý komentář pod Youtube video vyhráva kosmetický dárek od firmy Himalaya, který je ukázán na konci videa.

Upozornění:

  1. Odebírej TheMistaFashion kanál (výrazně věčší šance na FLASH cenu)
  2. Platí jeden komentář z jednoho YOUTUBE účtu. Komentáře od MISTY se nepočítaj.

 

Přidat komentář
Drdol s vyplňou

Ja som urobila mojej sesternici ale neviem či je dobry! Robila som ho na dosť dlhých vlasoch a aj dosť dlho tak nevieml.

Lulu 25. 06. 2014 20:27:58

Odpovědět

blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy

 


Simor Production