Fashion and make up geeks

77.díl Zjisti, jaká barva vlasů se k tobě hodí

Který typ jste vy?

1.Typ: V souladu

Pokud máte světlou pokožku, původní barvu vlasů v rozmezí od světlé blond po slabě hnědou a jste majitelkou světlých očí (modrých, zelených, šedých, zelenomodrých),znamená to, že jste v souladu a harmonii. V souladu jste i tak, když je vaše pleť, oči i vlasy přirozeně tmavá.

Zde platí jednoduché pravidlo. Držet se své přirozené barvy a experimentovat s barvou v rozdílu maximálně dvou odstínu. Když budete experimentovat výrazněji, je velmi pravděpodobné, že se brzy vrátíte ke své původní barvě vlasů, protože se nebudete cítit svá.


2.Typ: V kontrastu

Když máte své vlasy a oči přirozeně tmavé, ale pyšníte se pokožkou sněhurky, znamená to, že jste kontrastní typ. To samé platí pokud máte světlé vlasy i oči, ale tmavší nebo alespoň olivovou pleť. Těmto kontrastním typům sluší prakticky každý odstín barvy vlasů.

Při výběru barvy vlasů si dávejte také pozor na to, zda jste studený nebo teplý typ. Zjistíte to jednoduše. Vyberte všechny barvy oblečení, které máte ve svém šatníku a přikládejte si je postupně k obličeji. Ty, které vás rozzáří, jsou ty pravé.Když jste studený typ, tak při přikládání látek s teplými barvami se vám nelichotivě zvýrazní křivky nosu, čelisti a na povrch vystoupí červené odlesky na pleti. Naopak, pokud jste teplý typ, tak ve studených barvách budete působit smutně a bledě. Při této metodě platí, jste li teplý typ, měla byste mít barvu vlasů v teplých odstínech a pokud jste studený typ, tak ve studených odstínech.


Díky těmto metodám velmi šikovně zjistíte, jaký odstín a barva vlasů vám nejlépe sednou. Nemusíte tak zbytečně experimentovat.


Přesný návod naleznete ve videu.

Zdroj: BLESK pro ŽENY

FLASH SOUTĚŽ: Kosmetický dárek od firmy ASTOR!
V poradí 20tý komentář pod Youtube video vyhráva kosmetický dárek od firmy ASTOR, který je ukázán na konci videa.

Upozornění:

  1. Odebírej TheMistaFashion kanál (výrazně věčší šance na FLASH cenu)
  2. Platí jeden komentář z jednoho YOUTUBE účtu. Komentáře od MISTY se nepočítaj.

V tomto videu vyhrala cenu od firmy ASTOR Hany Mansfeldova za 20tý komentár. Gratulujem :-) M

Přidat komentář

ahoj misto a marto mam takoví problem že se bojím si pod paží oholit žiletkou nemáte nějaký jiný typ jak se chloupků zbavit? děkuji za odpověd.

jana nováková 10. 06. 2014 14:38:58

Odpovědět

blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy

 


Simor Production