Fashion and make up geeks

76.díl Jak zhubnout v obličeji pomocí make-upu

Trápí vás velký nos, úzké rty, povadlé víčka, nebo to, že nemáte svůj obličej hezky hubený? Přemýšleli jste o tom, že byste si své nedostatky dali operativně upravit? Na to rychle zapomente. V tomto dílu vám ukážu s vizážistem Zdeňkem Fenclem, jak si pomocí správného make upu zakryjete své nedokonalosti během pár minut. A to dokonce bez toho, abyste museli podstoupit bolestivý zákrok.

Výhodou tzv. nude, neboli nahého líčení je mimo jiné i to, že budete působit nenamalovaně, ale vaše pleť bude sjednocená a svěží. To pravděpodobně ocení to zejména váš partner, protože muži obecně nemají rádi, když ženy jsou ženy přehnaně a výrazně nalíčeny.

Vytvořte si vysněné rysy

Stínování a konturování obličeje je v zahraničí, ale i u nás známá technika. Průkopnicí tohoto looku je známá herečka Gwyneth Paltrow, která svou namalovanou - nenamalovanou image pravidelně ukazuje i na červeném koberci. Nude make-up si oblíbila i Jennifer Aniston nebo mladá herečka Emma Watson.


Krok za krokem

Jak na to? Začneme světlým korektorem, který naneseme pod spodní víčka, do středu čela, na bradu a do vnitřního koutku oka. Poté si tmavým bronzerem vykreslíme části, které chceme zakrýt nebo zúžit. Nemusíte se bát tmavé barvy, protože nakonec se vše sjednotí make-upem v barvě vaší pleti. Tmavý bronzer si naneseme pod lícní kost, pod čelist, pod rty a na linii spánku. Pokud chcete zúžit i nos, naneste bronzer po obou jeho stranách.


Jak si udělat pršinos ,aneb princeznovský nosík :-)

Dále naneseme štětcem klasický tekutý make-up odpovídající barvě vaší pleti. Pod spánek a na střed nosu naneseme rozjasňovač, který nám pomůže zvýraznit kontrast umělých stínů na obličeji. Tváře rozjasníme krémovou tvářenkou v korálové barvě, která sluší jak blondýnkám, tak i brunetkám. Oči namalujte tělovým stínem, který podpoří přirozený odstín pleti. Nakonec look dotáhneme jednou vrstvou řasenky, celý obličej přepudrujeme a nezapomeneme na rty, které zvýrazníme jemně růžovou rtěnkou v přirozeném odstínu.

Podívej se na dalśí vychytávky ve videu

FLASH SOUTĚŽ: kosmetický dárek od firmy ASTOR!
V poradí 20tý komentář pod Youtube video vyhráva kosmetický dárek od firmy ASTOR, který je ukázán na konci videa. Komentuj a vyhraj právě pro sebe dárek z tohto videa.

V tomto videu vyhrala cenu od firmy ASTOR Viktorie Stavarova za 20tý komentár. Gratulujem :-) M.

Anketa: Používáte make up každý den?

 

Přidat komentář
Ahoj Mista kedy tu bude flash poradňa?

Paulina 03. 06. 2014 18:08:01

Odpovědět
RE:

Ahoj Paulínka.Konečne sme rozbehli nové stránky,takže flash poradňu tu už nájdeš v záložke :)

Mista 05. 06. 2014 22:45:28

ahoj mohla by si prosím udělat nějaké video kde by si ukázala jak urychlit růst vlasů bez prodlužování a chemických přípravků předem děkuju

elizlibo 03. 06. 2014 17:10:32

Odpovědět
RE:

AHojky.Toto je veľmi obšírna téma,určite o nej nahráme celý videodiel.

Mista 05. 06. 2014 22:46:17

Ahoj misto nevíš ve které drogerce sehnat co nejlevněji néjaký štětec na make-up (bb cream) a štětec na korektor?
Předem děkuji za odpověď

Katy 02. 06. 2014 22:57:48

Odpovědět
RE:

Určite v Dmke

Mista 05. 06. 2014 22:46:34

ahoj....potrebovala by som poradiť nejaké dobré štetce, a kde by sa dali zohnať

mia 02. 06. 2014 09:49:01

Odpovědět
RE: Ahoj

mio jestli chceš dobré štětce tak vyhledej avoncosmetics mají tam výborný štětce a i s pravých kozích chlupů je to sada 6 štetců teď za 249kč ale jsou opravdu bezva. tak hodně štěstí

Soňa 24. 09. 2014 10:46:10


blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy

 


Simor Production