Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/html/mistafashion.com/public_html/_libraryR/forum.php on line 478 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/html/mistafashion.com/public_html/_library/func.php on line 1214 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/html/mistafashion.com/public_html/_libraryR/forum.php on line 554

Fashion and make up geeks

100.díl ▶ Trendy zimní outfity z praskajících bublinek

Přišla zima a vy se nechcete vzdát svých oblíbených šatů? Inspirujte se mými třemi oblíbenými outfity, které vám v novém dílu MistaFashion dnes ukážu.


 

1. Outfit : Bílé šaty 

Mým prvním favoritem jsou bílé šaty z hrubé bublinkové látky. Látka, která připomíná praskací bublinky, je tuto sezonu velmi trendy, a navíc krásně hřeje. K tomu jsem oblékla černou koženou bundu. Když jsou teploty pod nulou, tak se bude rozhodně hodit kožená bunda s teplou kožešinou. Nebojte se bílé i během zimního období. Tahle barva vás krásně rozzáří.

Na nohy jsem si obula motorkářské boty, které jsou černé se stříbrným potiskem.

A že je zip na šatech zlatý? To vůbec nevadí. Dnes je v módě dovoleno cokoliv, a zejména kombinace zlaté a stříbrné vždy zaujme. 

Na krk jsem zvolila jednoduché černé srdce, které visí na delším stříbrném řetízku. Na šatech se mi líbí kožené rukávy, které dodají celému outfitu luxusní nádech.


 

2. Outfit : Rolákové šaty

Mým druhým outfitem jsou jednoduché a hladké šedé šaty. Jsou z jemné bavlny a je to v podstatě pohodlný delší rolák. Šaty moc příjemně hřejí a jsou vhodné do práce, do školy a klidně i na večerní příležitost. Abych šaty ozvláštnila, zvolila jsem k nim černé motorkářské boty bez podpatku sahající pod kolena.

K šatům jsem přidala zlatý pásek a nevšední náhrdelník.


 

3. Outfit : Barvy 

Proč bychom měli v zimě chodit jen v tmavých barvách? Nebojme se pustit trochu hravosti do našeho šatníku. Tento outfit je složen z dlouhého zářivě žlutého svetru a béžového teplého svetru ve stejné délce. Tyhle dva svetry jsem na sebe jednoduše navrstvila, abych v nízkých teplotách nezmrzla a cítila se příjemně. Jako doplněk jsem zvolila velký šperk ve tvaru srdce, který mě zaujal tím, že není příliš formální.


 

Doplňky

Ke všem třem outfitům se výborně hodí béžovo-zlato-stříbrná kabelka, ve které většinou nosím jenom lesk na rty, telefon a osobní doklady. Jako minimalistka se držím hesla "čím méně, tím lépe". V zimě to platí dvojnásob.


Samsung GALAXY Apha 

Jak jsem se již zmiňovala ve MistaVlogs #7, dostala jsem možnost vyzkoušet nový  Samsung GALAXY Alpha

Je právem označován jako první inteligentní telefon řady Samsung GALAXY s rámečkem z pravého kovu

Myslela jsem si, že budu mít ze začátku problém, ale nakonec musím s čistým srdcem říct, že mě tento telefon velmi mile překvapil a s ovládáním jsem neměla od první chvíle žádný problém. Design, velikost a šikovnost telefonu byla přesně podle mých představ. Od té doby ho používám a jsem s ním spokojená.


 

Tři zajímavé outfity si detailně prohlédněte ve videu:

Zdroj: BLESK pro Ženy


FLASH SOUTĚŽ : 

V poradí 20tý komentář pod Youtube video vyhráva přirodní kosmetiku Himalaya.

Upozornění:

  1. Odebírej TheMistaFashion kanál (výrazně věčší šance na FLASH cenu)
  2. Platí jeden komentář z jednoho YOUTUBE účtu. Komentáře od MISTY se nepočítaj.

 

Přidat komentář

blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy

 


Simor Production