Fashion and make up geeks

22.díl Jak na akné ?

Přidat komentář
Ahoj Domdík.Robíš to dobre,akurát by som si na tvojom mieste nedávala vôbec peeling.Kedysi sa hovorilo,že je to dobré na očistenie pleti,ale dnes sa už vie,že peeling aknoznej pleti škodi.Tiež trpím akné,a peeling mi vobec nerobil dobre.Inak odporúčam používať detské mydlo na pleť a veľmi jemný hydratačný krém,ktorý nie je mastný.

Mista 25. 01. 2014 17:43:56

Odpovědět
Ahoj Marto a Misto,chtěla bych se zeptat jestli dělám dobře ,když si ráno pleť vyčistím čistící vodou, pak nanesu denní krém a nakonec gel proti akné(ale je na něm napsané že alkohol má na pleť chladivé účinky) a večer odlíčím odličovací vodou, ve sprše nanesu peeling (každý den) a nakonec (po sprše) vyčistím čistící vodou? Cosi o tom myslíte? Dělám dobře? Díky moc za odpověď :))

Domdík 21. 12. 2013 10:43:28

Odpovědět
koník - Ahoj, první se dává pleťová voda a krém nakonec :) Tipy proti akné - těžko říct. Každý je jiný. Ale většinou je to zdravá životospráva - vyhýbat se mastnému, čokoládě, palivým věcem, zakouřenému prostředí.. je toho spousta.. ale nic nefunguje stoprocentne..

Marta Šantorová 20. 08. 2013 02:18:13

Odpovědět
Ahoj Misto, mám suchou pleť a nevím, jestli si mám nejdříve nanést vodu na pleť a po té krém nebo na opak :/ Také se chci zeptat jestli neznáš ještě nějaké tipy proti akné :) Děkuju za odpověď :) Váš blok se mi moc líbí a už mi moc pomohl :**)

koník 04. 08. 2013 02:26:17

Odpovědět

blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy

 


Simor Production