Fashion and make up geeks

86.díl Jak si vykreslit dokonalé obočí!

Nikdy nezapomínejte na to, že obočí by mělo přibližně odpovídat barvě vašich vlasu. Blond vlasy a černé obočí, nebo naopak tmavé vlasy a bledé obočí jsou jedním z největších kosmetických prohřešků.


Jak zjistíte, jaké má mít obočí tvar?

Když přiložíte štětec nebo tužku kolmo ke kraji nosu, tak přímo tam by mělo obočí začínat. Když ho dáte šikmo přes zorničku, tam by měl být zase hrot nebo vrchol obočí a když štětec položíte od nosu podél vnějšího koutku, tak přímo tam by mělo vaše obočí končit.


 

Pro vykreslení obočí můžete použít matné oční stíny v barvě vašich vlasu. Na vykreslení obočí nikdy nepoužívejte stíny třpytivé, protože metalické obočí by vám rozhodně neslušelo. Nejběžnější a nejpoužívanější variantou je ale  tužka. Zvolte si tužku opět v barvě vašich vlasů a začněte obočí vykreslovat.


Jak na to?

Nejdřív si obočí učešte pomocí kartáčku na obočí. Při vykreslování obočí pomocí tužky začněte tím, že si vykreslíte spodní linii a pak zahnete směrem dolů podél linie, kde vám chloupky rostou. To samé udělejte nahoře. Někdy je dobré dát pod obočí nejdříve podkladovou bázi, aby vám barva dobře držela. Na vykreslení obočí můžete použít také voděodolnou tužku, která vydrží i při koupání. Nakonec obočí ještě jednou pročešte. 

Poté pomocí světlého korektoru prosvětlete oblast těsně pod obočím. Můžete použít i bílé oční stíny, ale korektor díky své tělové barvě snadněji zapadne.

 
Přesný návod, jak si vykreslit dokonalé obočí najdete ve videu:

Zdroj: Blesk pro Ženy

Anketa:  

Malujete si pravidelně obočí ?


FLASH SOUTĚŽ : télová a vlasová přírodní kosmetika Himalaya.

V poradí 20tý komentář pod Youtube video vyhráva kosmetický dárek od firmy Himalaya, který je ukázán na konci videa.

Upozornění:

  1. Odebírej TheMistaFashion kanál (výrazně věčší šance na FLASH cenu)
  2. Platí jeden komentář z jednoho YOUTUBE účtu. Komentáře od MISTY se nepočítaj.

 

Přidat komentář

blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy

 


Simor Production