Fashion and make up geeks

71.díl Jak na perfektní oční linky

Důležité je zvolit správný produkt. Pokud s linkami úplně začínáte, je lepší sáhnout po měkké kajalové tužce, která se lehce odličuje. Další možností je linka ve formě fixu. S tou se dobře manipuluje, snadno kreslí a linka je hezky sytá. Její nevýhodou je, že ovšem brzy vysychá.

Další volbou může být tekutá linka. Pokud zvolíte kvalitní výrobek, vaše oko bude zdobit krásně černá linka. Bohužel pracovat s tekutými linkami je o něco těžší, neboť mají tenoučký neposedný štětec, který vyžaduje alespoň trochu zručnosti.

Vizážistka Marta Šantorová pracuje ve videu s linkou gelovou. Jde o gelovou hmotu v kelímku, která se nanáší tenkým zkoseným štětečkem. Tyto linky výborně drží, jsou krásně syté a při trošce praxe s nimi vytvoříte opravdu dokonalé linie na vašem víčku.


Co je třeba dodržovat při kreslení takové linky?

Linku se snažte dělat co nejtenčí a co nejblíže k řasám. Vždy dobře otřete štěteček, ať kreslí co nejjemněji. Kreslete linku pomocí krátkých tahů. Jedním tahem se vám totiž linka nikdy nepovede úplně dokonale. Víčko si lehce přidržujte, ale rozhodně extrémně nenatahujte, aby vám pak směr linky nešel někam jinam, než chcete. Linku děláme u vnitřního koutku tenkou, u vnějšího ji rozšiřujeme. Oko bude působit větší.


Zdroj: BLESK pro ŽENY.cz
Anketa: Malujete si oční linky každý den?

Přidat komentář
www.kosmetika-registrace.cz

Moje nejoblíbenější linky jsou z Oriflame. Doporučila mi je kamarádka a doporučuji vyzkoušet. Najdete na www.kosmetika-registrace.cz

Nela 28. 09. 2017 17:55:17

Odpovědět
Líbí se vám líčení ve stylu Brigitte Bardote, ale ne a ne se naučit perfektní linky? V dnešním díle vám s make-up artistem českých celebrit Martou Šantorovou společně prozradím pár tipů.

MISTA 27. 04. 2014 19:06:14

Odpovědět

blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy

 


Simor Production