Fashion and make up geeks

141.dil ▶ 3 skvělé způsoby, jak zamaskovat šediny!

Trápí vás šediny? Nemusíte se hned vrhat po barvě na vlasy. Stačí využít jeden ze tří šikovných přípravků, které je během pár minut zamaskují. S junior stylistkou Dominikou Kapalínovou ze Salonu Petra Měchurová vám ukážem, jak na to.


 

1. Melanin   

Barvu vlasů ovlivňuje melanin, který produkuje melanocyty ve vlasových koříncích. Ty během let však začnou pracovat nepravidelně, pomaleji, až nakonec produkci melaninu zcela zastaví. A tehdy se začnou v naší hřívě objevovat první šedé vlasy.


2. Ochrana a péče 

Ve starším věku jsou vlasy často citlivější, proto se doporučuje používat výrobky pro poškozené vlasy. Šediny často působí matně a bez lesku. Souvisí to s rozdílným odrážením světla. Přes šedivý vlas totiž část světla proniká. Máme však i dobrou zprávu. Pokud jste celý život měla silné vlasy, budou takové i ty šedivé.

 


3. Zakrývání

Na trhu jsou momentálně dostupné tři druhy přípravků první pomoci k okamžitému zakrytí šedin, a to ve formě krému, pudru a spreje. Tyto přípravky rychle zakryjí šedivé vlasy, aniž byste si je musely celé nabarvit klasickou barvou.


 

Pro přesný postup sledujte video:

Zdroj: BLESK pro Ženy

 

Každou středu (v premiéře) čtvrtek (v repríze) na TV KinoSvět (Skylink,UPC,DVB-T)

 

Každý čtvrtek na  bleskprozeny.cz

 

Přidat komentář

blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy

 


Simor Production