Fashion and make up geeks

140.dil ▶ 3 zajímavé, rychlé ÚČESY nejen k VODĚ (MISTA FASHION)

Aktuální trendy účesy ne jenom k vodě. V novém dílu MistaFashion vám se senior stylistem Janem Chvojkem ze Salonu Petra Měchurová ukážem, jak si udělat zajímavé účesy k vodě, na festival nebo výlet.


 

1. Účes č.1 Čelenkový cop       ▶ video od 0:25 

Oddělte si za uchem dva prameny silné asi 3 cm. První pramen, který je blíže k obličeji, nechte volně viset a z druhého začněte zaplétat klasicky zaplétaný cop ze tří částí. To samé opakujte i na druhé straně. Zbylé vlasy spolu s volnými prameny u obličeje sepněte do culíku a ze zapletených copů udělejte čelenku. Copy připevněte k hlavě pinetkami.


2. Účes č.2  Francouzský cop jinak     ▶ video od 3:14  

Začněte zaplétat klasický francouzský cop od čela směrem dozadu a skončete na temeni hlavy. To samé udělejte vzadu směrem od krku nahoru. V místě, kde se vám francouzské copy setkají, je zagumičkujte do culíku a udělejte ležérní drdol.

 


3. Účes č.3  Holanský cop     ▶ video od 6:34 

Tenhle účes je rozhodně největším hitem celého letošního léta. Nosí se po celém světě a oblíbily si ho i celebrity. Rozdělte si vlasy na dvě části. Na každé straně začněte dělat odshora směrem dolů holandský cop. Ten se liší od toho francouzského jen tím, že prameny se nepřikládají shora, ale zdola. To samé udělejte na druhé straně a oba copánky připevněte gumičkou.


 

Pro přesný postup sledujte video:

Zdroj: BLESK pro Ženy

 

Každou středu (v premiéře) čtvrtek (v repríze) na TV KinoSvět (Skylink,UPC,DVB-T)

Každý čtvrtek na portálu bleskprozeny.cz

 


 

FLASH SOUTĚŽ:  
V poradí 20tý komentář pod Youtube video vyhráva kosmetický dárek, který je ukázán na konci videa. Komentuj a vyhraj právě pro sebe dárek z tohto videa.


 

Přidat komentář

blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy

 


Simor Production