Fashion and make up geeks

139.dil ▶ 3 letní s kloboukem aneb jak se učesat pod klobouk.

Klobouk je vynikající doplněk na léto, který vás chrání před sluníčkem a zároveň je maximálně stylový. Dá se nosit v rámci bohémského stylu například na festivalech, ale také k elegantnímu outfitu. Dnes jsou na trhu klobouky v různých barevných kombinacích, slaměné, semišové, dokonce i plátěné. Největším trendem jsou ale široké klobouky, které se hodí ke každé příležitosti.


 

1. Účes č.1 Plážové vlny       ▶ video od 1:08 

Plážové vlny vždy okouzlí. Nastříkejte si do vlasů speciální sprej, vyfoukejte je fénem a pro maximální efekt si vezměte pár pramínků a natočte je přes velkou kulmu. Vlasy zafixujte lakem nebo suchým šamponem a nasaďte klobouk.


2. Účes č.2  Falešná patka      ▶ video od 2:40  

Pokud jste přemýšlela nad ostříháním patky a nedokážete se k tomu odhodlat, můžete si vyzkoušet falešnou. Udělejte si falešný culík na temeni hlavy a konce vlasů přehoďte do čela tak, aby vznikla ofina. Tu hezky uhlaďte, nasaďte klobouk a patka je hotova i bez stříhání.

 


3. Účes č.3  Točitý cop     ▶ video od 3:25 

Toto je klasika, která nikdy neomrzí. Zapleťte si klasický cop na stranu ze tří pramenů nebo vyzkoušejte pletenec ze dvou pramenů (viz video). Na konci připevněte gumičkou a nasaďte klobouk.


 

Pro přesný postup sledujte video:

Zdroj: BLESK pro Ženy

 

Každou středu (v premiéře) čtvrtek (v repríze) na TV KinoSvět (Skylink,UPC,DVB-T)

Každý čtvrtek na portálu bleskprozeny.cz

 


 

FLASH SOUTĚŽ:  
V poradí 20tý komentář pod Youtube video vyhráva kosmetický dárek, který je ukázán na konci videa. Komentuj a vyhraj právě pro sebe dárek z tohto videa.


 

 

 

Přidat komentář

blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy

 


Simor Production