Fashion and make up geeks

137.díl ▶ Jak na POLOVIČNÍ DRDOL amerických hvězd.

Zkoušíte ráda nové účesy? Pak právě pro vás je tu nový díl MistaFashion, kde vám s junior stylistkou Lenkou Krčálovovou ze Salonu Petra Měchurová ukážem oblíbený účes hollywoodských hvězd.


 

1. Účes holywoodskych hvězd 

Tento účes si kromě zahraničních blogerek oblíbily například i zpěvačka Jennifer Lopez, Rihanna nebo Ariana Grande. Nedbalý drdol dodá účesu na ležérnosti, a přitom vám zůstane pocit, že máte stále rozpuštěné vlasy. Pokud se neumíte rozhodnout, zda zvolit drdol nebo vlasy rozpuštěné, můžete udělat kompromis a vybrat si trendy účes 2v1.


2. Postup

Postup je velmi jednoduchý. Oddělte si vlasy na temeni hlavy a svažte je do velmi vysokého culíku. Vlasy v ohonu jemně natupírujte, aby lépe držely, přestříkejte jemně lakem. Vlasy připevněte ledabyle sponkou. Vznikne vám tak nedbalý drdol na temeni hlavy. Rozpuštěné vlasy si můžete nechat rovné nebo je natočit do přirozených plážových vln. Vlasy nakonec přestříkejte suchým texturizačním sprejem, který jim dodá rozpustilý vzhled.


 

Pro přesný postup sledujte video:

Zdroj: BLESK pro Ženy

 

 

 

FLASH SOUTĚŽ:  Schwarzkopf Professional Osis+ { krém na vlasy pro objem }

V poradí 20tý komentář pod Youtube video vyhráva kosmetický dárek, který je ukázán na konci videa. Komentuj a vyhraj právě pro sebe dárek z tohto videa.


 

 

 

Přidat komentář

blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy

 


Simor Production