Fashion and make up geeks

136.díl ▶ Jak bez stříhání UZDRAVIT poškozené VLASY!

Máte vlasy zničené z neustálého barvení, žehlení nebo kulmování? Nevíte, co udělat, abyste zakryla roztřepené konečky, a nechcete se dát ostříhat? Právě pro vás je tu nový díl MistaFashion, kde vám s Lenkou Krčálovovou, junior stylistkou ze salonu Petra Měchurová, poradíme, jak přivést k životu vaše zničené vlasy.


 

1. Parní žehlička

Už dávno není třeba zničené vlasy stříhat. Dnes je na trhu několik přípravků, které vaše vlasy ozdraví i bez zásahu kadeřnických nůžek.

Nedokážete bez žehlení vlasů vydržet? Místo klasické žehličky použijte parní, která pomocí páry dodá živiny do vašich poškozených vlasů. V té chvíli se žehlení stává ozdravující kúrou, která vaše vlasy nejen vyrovná, ale i vyživuje.


2. Olaplex

Slyšely jste už o zázračném Olaplexu? Je to přípravek, který se přimíchá do barvy na vlasy během procesu barvení. Olaplex zajistí, aby vám barva během působení vlasy nejen nezničila, ale i uzdravovala. Díky tomu můžete dosáhnout i světlých odstínů bez poškození. Olaplex obsahuje i péči pro domácí použití, která vaše vlasy mezi jednotlivými barveními přivede zpět k životu.

 


3. Pro Fiber

Pro Fiber je služba na salonní i domácí použití, díky které budete mít pocit, že vaše vlasy jsou jako čerstvě ostříhané. Tu stejnou službu udělá i Kerastase-Therapiste, která vaše vlasy vyživí k nepoznání.


 

Chcete znát tipy, jak uzdravit zničené vlasy a jak o ně pečovat? Sledujte video:

Zdroj: BLESK pro Ženy

 

 


 

FLASH SOUTĚŽ:  Kérastase spray pro objem vlasů od kořínků  + L' Oreal černý ručník  

V poradí 20tý komentář pod Youtube video vyhráva kosmetický dárek, který je ukázán na konci videa. Komentuj a vyhraj právě pro sebe dárek z tohto videa.


 

 

 

Přidat komentář

blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy

 


Simor Production