Warning: file_get_contents(http://www.mistafashion.com/_files/images-article/644-041-fdr362563_0001_front-2.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 500 Internal Server Error in /home/html/mistafashion.com/public_html/_libraryR/article_image.php on line 7 Warning: file_get_contents(): Filename cannot be empty in /home/html/mistafashion.com/public_html/_libraryR/article_image.php on line 7 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/html/mistafashion.com/public_html/_libraryR/forum.php on line 478 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/html/mistafashion.com/public_html/_library/func.php on line 1214 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/html/mistafashion.com/public_html/_libraryR/forum.php on line 554

Fashion and make up geeks

134.díl ▶ Jaké účesy sluší PLNOŠTÍHLÝM ženám! ♡

Pár kilo navíc vás rozhodně nemusí odradit od módního účesu, který vám bude každá žena závidět. S junior stylistkou Lenkou Krčálovou ze salonu Petra Měchurová vám v novém dílu MistaFashion poradíme zaručené tipy na skvělé účesy.


 

1. Sětlejší barva

Věřte či ne, se světlejšími vlasy budete působit o něco hubenější. Takové odstíny totiž přitahují více pozornosti na obličej, a naopak ji odpoutávají od problémových partií.


2. Dlouhé vlasy

Pokud nosíte dlouhé vlasy alespoň pod ramena, máte vyhráno. Dlouhý účes totiž prodlužuje obličej, a tím i celou figuru. Vaše postava tak bude vypadat celkově útlejší.

 


3. Nenápadné vlny

Rovné vlasy způsobují to, že vaše hlava působí jako menší, a tím pádem vaše tělo vypadá objemnější. Proto doporučujeme jemné vlny, které váš účes příjemně oživí. Pozor však na ty objemné, dokonale vymodelované vlny, které mají přesně opačný efekt a váš plnější vzhled ještě podtrhnou.


 

Pro přesný postup sledujte video:

Zdroj: BLESK pro Ženy

 

 


 

FLASH SOUTĚŽ:  Pleťový krém VICHI na všechny druhy pletí

V poradí 20tý komentář pod Youtube video vyhráva kosmetický dárek, který je ukázán na konci videa. Komentuj a vyhraj právě pro sebe dárek z tohto videa.


 

 

 

Přidat komentář

blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy

 


Simor Production