Fashion and make up geeks

133.dil ▶ Trendy jednoduché účesy s pinetkami

Přemýšlíte, jaký účes zvolit ke každodenním příležitostem? Omrzely vás culík nebo rozpuštěné vlasy a chtěla byste svůj účes ozvláštnit? Právě pro vás je tu nový díl MistaFashion, kde vám s junior stylistkou ze salonu Petra Měchurová Lenkou Krčálovou ukážem, jak si vytvořit zajímavé účesy pomocí obyčejných pinetek.


 

1. Účes č.1        ▶ video od 1:54 

Účesy s pinetkou se mohou použít v různých kombinacích a fantazii se rozhodně meze nekladou. Mista vám ve videu ukáže několik variací a nápadů, jak sponky používat, ale vy si je můžete přizpůsobit podle vlastního vkusu a stylu.


2. Účes č.2       ▶ video od 2:18  

Stačí si s pinetkami ozvláštnit patku a hned je z vašeho účesu zajímavý vzor. Když nosíte ráda drdol, můžete si v zadní linii vytvořit z pinetek zajímavý vzor ve tvaru trojúhelníku nebo písmene Z a určitě vás nikdo nepřehlédne.

 


3. Účes č.3       ▶ video od 3:36 

Sledujte Bleskprozeny.cz, kde se každý druhý týden ve čtvrtek objeví exkluzivní video, ve kterém vám zpěvačka Mista se svým týmem profesionálů radí v oblasti krásy a módy.


 

Pro přesný postup sledujte video:

Zdroj: BLESK pro Ženy

 

Každou středu (v premiéře) čtvrtek (v repríze) na TV KinoSvět (Skylink,UPC,DVB-T)

 

Každý čtvrtek na  bleskprozeny.cz

 


 

FLASH SOUTĚŽ:  lak na nehty ESSIE.
V poradí 20tý komentář pod Youtube video vyhráva kosmetický dárek, který je ukázán na konci videa. Komentuj a vyhraj právě pro sebe dárek z tohto videa.


 

 

 

Přidat komentář

blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy

 


Simor Production