Fashion and make up geeks

132.dil ▶ Jak pečovat o MASTNOU PLEŤ

Máte mastnou pleť a nevíte, jak proti ní bojovat, jaký make-up použít a jaké přípravky jsou pro vás ty pravé? Přímo pro vás je nový díl MistaFashion, v němž vám s vizážistkou Rouge Bunny Rouge Veronikou Šorfovou řeknem o mastné pleti úplně vše!


 

1. Čistěte a tonizujte

K čištění pleti si vybírejte pleťová mléka, která mají stahující účinky. Takové čisticí mléko nebo čisticí voda pěkně odstraní celodenní make-up, pleť prosuší, ale nevysuší ji extrémně. Na čištění pleti je vhodné použít i gelový přípravek. Nejlépe s chladivými účinky, které zmírní zarudnutí a zklidní akné.

 

Tonikum volte s protizánětlivými a zklidňujícími účinky. Aplikujte ho ráno i večer na problémová místa.

 


 

2. Nezapomínejte na masku

Pleťová maska se postará o odstranění starých buněk, pokožku zjemní a zbaví mazu. Pokožka pak působí mladší, jasnější a je zmatněná. Vhodné jsou masky určené speciálně pro mastnou pleť, které ji zmatní. Také stáhnou rozšířené póry.

 


 3. Jak se líčit

Pleť je třeba ráno důkladně vyčistit. Následně můžete nanést make-up, který máte vyzkoušený a který vám maximálně vyhovuje. Nezapomeňte na fixační pudr, který pleť zmatní. Můžete ho používat i během dne, vhodné je nosit ho s sebou v kabelce. Pleť zbaví lesku na počkání.

 


 

A pak už jen postupujte přesně tak, jak je ukázáno ve videu:

Zdroj: BLESK pro Ženy


 

 

Každou středu (v premiéře) čtvrtek (v repríze) na TV KinoSvět (Skylink,UPC,DVB-T)

Každý čtvrtek na  bleskprozeny.cz


 

Přidat komentář

blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy

 


Simor Production