Fashion and make up geeks

130.dil ▶ Podtrhněte svůj styl a osobnost správně vybraným parfémem.

Ne jenom na svátek jsou šaty, perfektní make-up a pěkný účes samozřejmostí. Zapomenout by jsme neměli ani na svěží parfém, který si váš protějšek zamiluje. Jak si vybrat správnou vůni a co dělat, aby vám na kůži co nejdéle vydržela, vám prozradím s vizážistkou značky Rouge Bunny Rouge v tomto díle.


 

1. Výběr parfému

Při výběru parfému se zajímejte, zda se jedná o toaletní vodu, která vydrží na kůži 2 hodiny, anebo o parfémovou vodu (Eau de Parfume), která obsahuje až 15 procent vonných olejů a vydrží na kůži až 5 hodin. Zvláštní skupinou jsou niché vůně, tvz. vysoká krejčovina v parfumářském světě. V zahraničí jsou již žhavým trendem, zatímco v Česku stále v plenkách. 


 

2. Vůně parfému

Tyto parfémy jsou vyráběny se zvláštní pečlivostí a smyslem pro detail. Vůně, které skládají znalci z těch nejčistějších přírodních ingrediencí nepřicházejí do styku se syntetickými látkami, které se používají na výrobu masově rozšířených parfémů. Některé esence se hůře získávají a od toho se odvíjí také jejich cena a limitovaný objem výroby. Niche parfém osloví každého jedince, který nechce vonět jako každý druhý, protože díky přírodním ingrediencím se parfém v průběhu až 12 hodin rozkládá s vašim Ph faktorem zcela originálním způsobem. 

 


 

Jakým způsobem a v jakých fázích se parfém na kůži rozkládá zjistíte ve videu, které Vám přiblíží svět parfému společně s Veronikou Šorfovou značky Rouge Bunny Rouge, která má ve svém portfóliu niché parfémy :

Zdroj: BLESK pro Ženy


 

 

Elegantní VESPERS Vás přivítá jemným tónem fialkových listů. V srdci se skrývá růže a konvalinka, která jsou společně s fialkou jasným kontrastem k hřejivému černému pepři jako pocit slunečního tepla, kterému právě předcházel stín. Čerstvě rozdrcený citrón, skořice a jablko prolínají sladké tóny vanilky, santalového dřeva a vzácného pižma, které zanechají v základu vůně nezaměnitelný a smyslný dojem. Vespers, ženský a bezstarostně elegantní elixír s nostalgickou krásou podtrhne přirozený sexappeal každé ženy.

 

Parfém byl vytvořen ve spolupráci s geniální parfumářkou Soniou Constant (Givaudan), v jejíž portfóliu znějí vedle Rouge Bunny Rouge názvy značek jako Burberry, Valentino nebo Tom Ford.

 

Hlava: muškát, skořicová kůra, listy fialky, černý pepř

Srdce: zelené jablko, konvalinka, růže, fialka

Základ: cedrové dřevo, pižmo, santalové dřevo, vanilka

 


 

Přidat komentář

blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy

 


Simor Production