Fashion and make up geeks

126.dil ▶ Jak se nalíčit během vánočních svátků

Každá z nás jistě zná štědrovečerní shon. Postarat se o děti, psa nebo tetičku, přichystat večeři, prostřít stůl... Času sama pro sebe nejspíš moc nemáte. Právě pro vás je tu nový díl kde vám s  make-up artist značky Rouge Bunny Rouge Veronikou Šofrovou ukážem, jak na rychlé, jednoduché, ale efektní vánoční líčení.


 

1. Podkladová báze

Nejdříve použijte podkladovou bázi pod make-up, která sjednocuje zabarvení pleti a skvěle vyhlazuje.

RBR používá podkladovou bázi pod makeup, v tomto případě se použila báze Genesis, která sjednocuje zabarvení pleti a skvěle vyhlazuje. Po té byl nanesen makeup Milk Aquarelle, založený na bambuckém másle, který mimo jiné obsahuje látku Detoxyl zlepšující kondici pleti. Tento poklad také obsahuje panthenol a výtažek z lotosového květu. Je to prostě úžasný makeup, který o pleť celý den pečuje. Ple´t pod ním krásně dýchá a regeneruje se.

 


 

2. Oční stíny

Na očích se použily DUO stíny, naše novinka, vypínající a vyhlazující krémové stíny, které ocení všechna děvčata a ženy, které mají unavené oči. Duo stíny vyhladí krásně víčko, obsahují výtažek z kávových zrn a z řeřichového květu, který je znám jako přírodní botox. Duo lze chytře vrstvit, anebo dle potřeby použít jako oční podkladovou bázi. Na řasy jsme použili černou řasenku Modeling mascara a pro OMBRE efekt jsme nanesli řasenku ve vínovém odstínu na konečky řas. Pro „festive“ look nesmí chybět něco extravagantního, a to linky se šupinkami z 24 karátového zlata s názvem TIGER EYES.


 

3. Tvářenka a stíny

Na líčka je použita multifunkční krémová tvářenka, kterou můžete použít na rty, líčka a také jako oční stíny.

Vše přepudrováno transparentním pudrem Diaphanous, který jako málokterý pudr má chytrý obal, takže ho můžete nosit i v těch dražších kabelkách jako PRADA a nemusíte se bát, že se Vám rozsype.


 

4. Rozjasňovač + rtěnka

Na lícní kosti je nanesen tekutý rozjasňovač v růžové barvě, který nesmí chybět v žádné kosmetické taštičce zvlášť v době vánočních večírků. Lze aplikovat do tvaru „T“ anebo tento zázrak v lahvičce zakryje únavu dokonale tak, že smícháte kapku s makeupem Milk Aquarelle a tento trik Vám pleť rozzáří tak, že nikdo nepozná, že jste toho moc v poslední době nenaspaly J


 

Na postup se podívejte ve videu:

Zdroj: BLESK pro Ženy


Kde můžete videt nové díly : 

 

Každou středu (v premiéře) čtvrtek (v repríze) na TV KinoSvět (Skylink,UPC,DVB-T)

Každý čtvrtek na  bleskprozeny.cz


 

Přidat komentář

blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy

 


Simor Production