Fashion and make up geeks

124.dil ▶ Nosíte brýle? Poradíme vám, jaký účes vám bude slušet!

Pro každodenní nošení dioptrických brýlí jsou pro ženy se světlými vlasy vhodné obroučky jemných barev, zatímco tmavší vlasy snesou výraznější hnědé i černé barvy. V tomto dílu vám ukážem zajímavé tipy, jak si zvolit správný typ brýlí a sladit k nim účes podle toho, zda chcete své brýle ukázat, nebo naopak schovat.


 

1. Podle tipu obličeje

Pokud máte hranatý obličej, tedy úzký obličej, výrazné čelo a lícní kosti a polodlouhé vlasy, dejte přednost oválným kroužkům, které obličej zjemňují. Pro oválný obličej jsou typické jemné čelo, zaoblená brada a výrazné lícní kosti. Tomuto tvaru obličeje sluší téměř jakýkoliv tvar brýlí. Široké obroučky však obličej opticky zkracují, oválné a zaoblené ho naopak prodlužují.

 

Ženy s trojúhelníkovým tvarem obličeje, pro které jsou typické velké čelo, ostrá brada a jemné lícní kosti, by měly sáhnout po zaoblených obroučkách. Pro kulatý obličej jsou typické měkké kontury a široké lícní kosti. Vhodné jsou jen jemné obroučky nebo skla bez rámů. Obličej se díky nim opticky rozdělí. Hranaté obroučky zvýrazní oči.

 


 

2. Správny výběr a barva

Při výběru obrouček je důležité vzít v úvahu i účes a barvu vlasů. Pro každodenní nošení jsou pro světlé vlasy lepší obroučky jemných barev, zatímco tmavší vlasy snesou nápadnější barvy. Nejdůležitější je, abyste se v brýlích cítila dobře.


 

3. Účes, který zvýrazní  brýle

Když chcete zvýraznit brýle.


 

4. Účes , když chcete brýle zakrýt

Když chcete zakrýt brýle.


 

Chcete se dozvědět, jaký účes máte zvolit, když chcete své brýle ukázat, a jaký účes bude pro vás ten pravý, když chcete brýle potlačit? Sledujte dva zajímavé účesy ve videu:

Zdroj: BLESK pro Ženy


Kde můžete videt nové díly : 

 

Každou středu (v premiéře) čtvrtek (v repríze) na TV KinoSvět (Skylink,UPC,DVB-T)

Každý čtvrtek na  bleskprozeny.cz


 

Přidat komentář

blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy

 


Simor Production