Fashion and make up geeks

123.dil ▶ Jak správně nanášet řasenku + PORADNA

Máte pocit, že jste ještě nenatrefila na správnou řasenku? Kosmetické zázraky slibují ohromující objem, délku i vytočení, ale stále to není ono? S vizážistkou Janou Hanišovovou vám v tomhle dílu  ukážem, jak řasy správně nalíčit, aby byl výsledek ohromující.

Už jste vyzkoušela desítky řasenek – drahé i levné, s hřebínkem, s různými tvary kartáčků a štětinek – ale pořád nemáte řasy jako krásky z reklamy? Nejčastější chybou, kterou ženy dělají, je, že řasenku nanášejí jen zdola. Prozradíme vám, co opravdu funguje!

 


 

1. Jak na to

Přejete si dokonalý objem a perfektní švih? Vyzkoušejte tento trik: řasenku přiložte k řasám shora a rotujícím pohybem nanášejte barvu až ke konečkům řas. Může se stát, že tento způsob aplikace vám řasy trochu slepí, proto aplikátor ihned ponořte do lahvičky a řasy naličte i klasickým způsobem zdola, čímž lépe nanesete barvu a oddělíte řasy. Tuto metodu ocení zejména ženy se světlými řasami, které potřebují každou řasu kompletně obalit barvou, jinak světlý tón prosvítá z vnější strany řas.

 

2. Tip vizážistky

Vizážisté doporučují před nanesením řasenky řasy zlehka přepudrovat – budou tak působit jako hustší a těžší. Můžete taky na jejich konečky použít trochu vazelíny, to aby vypadaly svěžejší a zářivější.


 

 


Chcete zjistit, který typ jste právě vy? Sledujte video:

 

Zdroj: BLESK pro Ženy

 


FLASH SOUTĚŽ : 

Upozornění:

  1. Odebírej TheMistaFashion kanál (výrazně věčší šance na FLASH cenu)
  2. Platí jeden komentář z jednoho YOUTUBE účtu. Komentáře od MISTY se nepočítaj.

 

Přidat komentář

blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy

 


Simor Production