Fashion and make up geeks

122.dil ▶ Vše o suchých šamponech + jak na účes pomocí suchého šampónu

Suché šampony možná znáte z minulosti ve formě pudrů. Z tuby se sypaly na hlavu, přímo ke kořínkům. Po několika minutách jste prach z vlasů vykartáčovaly a těšily jste se z odmaštěných vlasů. Akorát s tou nevýhodou, že pudr byl v hlavě dost často vidět.


 

1. Nejen pro blondýny

Dnešní moderní suché šampony ve spreji nemusíte skoro ani vyčesávat. Mnohdy stačí přípravek vmasírovat pomocí prstů do pokožky hlavy.Pokud se dá suchým šamponům něco vyčítat, tak snad jen to, že po jejich nanesení mohou vlasy ztratit lesk. Lépe jsou na tom blondýny, kterým studený nádech matných kořínků sluší mnohem víc než tmavý lesk mastnoty. O barvu účes nepřipravíte ani tehdy, pokud máte tmavé vlasy. Na trhu totiž najdete i speciální šampony na tmavé vlasy s hnědým pudrem.

 

2. Nemyjte vlasy často

Máte mastné vlasy? Myjete si je každý den, ale večer nešťastně hledíte na slepené prameny? Možná stojíte v začarovaném kruhu. Čím více si pokožku hlavy myjete, tím více ji zbavujete přirozeného ochranného filmu a nutíte ji produkovat více mazu. Každý druhý den vyměňte mytí za suchý šampon. Po týdnu až dvou se mazové žlázy možná uklidní.


 

3. Bruneta 

Pro brunetky je trefou do černého klasická červená, kterou známe ze starých hollywoodských filmů. Když chcete být zajímavá a výrazná, červená by ve vaší kosmetické výbavě určitě neměla chybět.


 

4. Tip pro ofiny

Výrazné, husté a rovné ofiny jsou v módě. Ale mastná nebo smíšená pleť po pár hodinách blízkého kontaktu může dokonalý look pokazit. Ale jenom pokud nezasáhnete suchým šamponem ve spreji. Ofinu během dne přestříkejte a užívejte si její dokonalý vzhled.


 
Chtěly byste se naučit jednoduchý a rychlý účes vhodný do práce nebo do školy, který si s pomocí suchého šamponu vytvoříte za pár minut? Sledujte video:

Zdroj: BLESK pro Ženy


Kde můžete videt nové díly : 

 

Každou středu (v premiéře) čtvrtek (v repríze) na TV KinoSvět (Skylink,UPC,DVB-T)

Každý čtvrtek na  bleskprozeny.cz


 

Přidat komentář

blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy

 


Simor Production