Fashion and make up geeks

121.dil ▶ Jak si správně namalovat obočí + moje Vichy pomocnice.

Snad každá žena se někdy pokusila nalíčit si obočí a s výsledkem nebyla příliš spokojená. Jak správně postupovat při malování, aby vás vaše obočí zvýraznilo, vám prozradíme s vizážistkou Janou Hanišovou v novém dílu seriálu MistaFashion.


 

1. Co k tomu potřebujete

Pokud máte obočí husté, většinou stačí, aby bylo vytrhané do požadovaného tvaru, a nemusíte si s jeho dokreslováním dělat hlavu. Řidší obočí je třeba trochu dobarvit. Tužka by neměla být ani mastná, ale ani příliš suchá. Ideální je, když má z opačné strany i "spirálu", pomocí které obočí učešete.


 

2. Barva obočí

Co se týče barvy, platí jedno základní pravidlo. Pokud máte vlasy tmavé, barva obočí by měla být o odstín bledší. Pokud máte vlasy světlé, obočí by mělo být o odstín tmavší.


 

3. Jak na to

Nejprve si tužkou na obočí nakreslete těsně pod obočí čáru, kterou budete tvar vašeho obočí vést. Totéž udělejte i s horní linií. Zbytek obočí vybarvěte stínem nebo tužkou. Když máte tvar obočí dokonale nakreslený, těsně pod obočí naneste bílý nebo perleťový stín, který tvar zvýrazní.


 

4. PORADNA:  Vichy, nejlepší pomocník pro mojí pleť.

Veľmi často sa ma pýtate,ako sa popasovať s problematickou pleťou.Tu je pár mojich vychytávok,ktoré rada používam:

Micerálna voda Vichy Normaderm:

Rada používam micelárne vody,avšak na moju mastú pleť sú trochu ťažké.Vadí mi,ze pleť nezmatňujú.To však vyriešila micelárka na mastnú pleť od Vichy.Skvelo pleť vyčistí a navyše je to jedina micelárka na trhu,z ktorej ma neštípu oči.

Make up Normaderm:

Tento make používam už dlhé roky vdaka jeho dobrému krytiu a matnej textúre.Tí,ktorí ma sledujete,viete,že donedávna som trpela silnejším akné.V tej dobe bol make up Normaderm od Vichy mojim No1 spoločníkom a rada ho využijem aj teraz napríklad na natáčanie,ked chcem aby moja pleť vyzerala tip top.

Vichy Idealia pleťový a očný krém:

Toto ke prvýkrat,čo som si kúpila krém,ktorý nie je určený na mastnú alebo aknóznu pleť a musím povedať,že som milo prekvapená.Textúra je jemná,nekomedónna a aj ked vystupujem a mám za sebou len pár hodín spánku,po použití Ideálie moja pleť vyzerá sviežo.Za mňa veľké plus.


 

 

Pro přesný postup, jak si dokonale nalíčit a vykreslit obočí, sledujte video:

Zdroj: BLESK pro Ženy


FLASH SOUTĚŽ : 

V poradí 20tý komentář pod Youtube video vyhráva Laky na nehty od firmy ESSIE !

Upozornění:

  1. Odebírej TheMistaFashion kanál (výrazně věčší šance na FLASH cenu)
  2. Platí jeden komentář z jednoho YOUTUBE účtu. Komentáře od MISTY se nepočítaj.

 

Přidat komentář

blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy

 


Simor Production