Fashion and make up geeks

117.díl ▶ Jak si zhustit culík ? Nová vychytávka ♡

Rády nosíte culík a chtěly byste, aby byl krásně dlouhý a objemný? Nemusíte si ničit vlasy tupírováním ani nosit uměle vypadající příčesky. Právě proto je tady nový díl MistaFashion, kde vám  spolu s vizážistkou Janou Hanišovou ukážem, jak si vytvořit dlouhý a objemný culík během chvíle.


 

1. Kartáč, gumička a clip in vlasy

Nejrůznější culíky jsou v dnešní době žhavým trendem po celém světě. Můžete je nosit posazené nízko, vyčesané vysoko na temeni nebo třeba volně zapletené. I když máte kratší nebo řídké vlasy, můžete mít stylový objemný culík během pár vteřin. Poradíme vám, jak na to.


2. Rezdelit vlasy na dvě části

Na vytvoření dokonalého culíku potřebujete jen tři věci. Kartáč, gumičku a přírodní clip in vlasy, které se dají pořídit na internetu. Jsou to přírodní příčesy, které ve vlasech drží pomocí nenápadných sponek.

 


3. Postup

Rozdělte si vlasy na temeni na dvě části. Horní část přehoďte přes obličej tak, aby se vám vytvořila horizontální pěšinka. V místě pěšinky nasaďte těsně nad sebe dva pásy clip in příčesu. Přehoďte horní vlasy zpět dozadu, rozčešte je a vytvořte culík tak, jak jste zvyklá. Nakonec vlasy uhlaďte, přelakujte a krásný culík je hotový.


 

Pro přesný postup sledujte video:

Zdroj: BLESK pro Ženy

 

 


 

FLASH SOUTĚŽ:  Taška L'Oreal  + lak na nehty ESSIE.
V poradí 20tý komentář pod Youtube video vyhráva kosmetický dárek, který je ukázán na konci videa. Komentuj a vyhraj právě pro sebe dárek z tohto videa.


 

 

 

Přidat komentář

blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy

 


Simor Production