Fashion and make up geeks

116.díl ▶ 3 druhy účesů s čelenkou /ne jenom na festivaly ♡

Léto je v plném proudu a udržet v tropických teplotách vlasy perfektně učesané je velmi těžké. V novém dílu  vám  se senior stylistkou Olesyou Saska ze salonu Petra Měchurová ukážu, jak šikovně využít čelenku na tři různé účesy, které vydrží celý den a hodí se ke každé příležitosti.


 

1. Rozpuštěné vlasy

Pro tento look se nejvíce hodí, když máte vlasy jemně zvlněné. Nastříkejte si do nich termoochranný přípravek a vlasy navlňte pomocí kulmy. Uchopte pramen vlasů, které vám lemují obličej, a připevněte ho vzadu sponkou. To samé udělejte i na druhé straně. Nakonec nasaďte čelenku. Tu můžete umístit tak, aby vám lemovala čelo, a vytvoříte tak festivalový a bohémský look. Nebo když chcete působit romantičtěji, nasaďte čelenku klasickým způsobem navrch hlavy.


2. Rybí cop

Přestříkejte vlasy solným sprejem, který jim dodá texturu a vlasy připraví na zaplétání. Rozdělte si pěšinku na stranu a navrch hlavy nasaďte čelenku. Vlasy přehoďte na bok a zapleťte populární rybí cop. V tomto účesu budete nepřehlédnutelná.

 


3. Bohémský styl

Tentokrát si na hlavu nasaďte natahovací gumičkovou čelenku, a to tak, aby vám lemovala čelo. Vzadu do čelenky postupně "pozastrkujte" všechny volné vlasy. Nakonec vlasy přelakujte, aby dobře držely. Tento účes je vhodný i pro dámy, které mají krátké vlasy nebo mikádo.


 

Pro přesný postup sledujte video:

Zdroj: BLESK pro Ženy

 

 


 

FLASH SOUTĚŽ:  Taška L'Oreal  + lak na nehty ESSIE.
V poradí 20tý komentář pod Youtube video vyhráva kosmetický dárek, který je ukázán na konci videa. Komentuj a vyhraj právě pro sebe dárek z tohto videa.


 

 

 

Přidat komentář

blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy

 


Simor Production