Fashion and make up geeks

115.díl ▶ Jak být krásná v ranním spěchu + Tip jak si zavolat zdarma prof.vizážistku přímo domů ♡

Také patříte k holkám a ženám, které nemají ráno čas na péči o pleť, a už vůbec ne na zdlouhavé líčení? Chtěli byste byt krásné i v ranním spěchu? Právě proto je tu nový díl, kde vám společne s vizážistkou a kosmetickou poradkyní Kateřinou Buškovou poradíme, jak být krásná, i když nestíháte.  Katku si můžete zavolat domů zdarma , která vás naučí správně se nalíčit a poradí ideální produkty pro vaši pleť..


 

1. Líčení závisí na stavu vaší pokožky

1. čištění – pomocí mycího krému, mléka nebo gelu (podle typu pokožky). Nevynechávejte tento krok, vyčistí totiž i póry, což tonikum ani micelární voda nedělají. Tento krok podpoří účinnost výživného krému.

2. dočištění a osvěžení pleti – tonikum (tento krok je důležitý hlavně večer) dočistí zbytky make-upu a stáhne póry. 

3. výživa pleti – krém vhodný pro den (skvělé je, pokud má ochranu proti slunci).

 


2. Líčení na jistotu

Líčení v ranním spěchu musí být na jistotu. Proto ráno nezkoušejte to, co neumíte vykouzlit na 100 % (linky atd.). Cvičit nové věci je nejlepší večer před odlíčením, kdy nepovedený výsledek tak jako tak odlíčíte. Také použijte to, co na vašem obličeji udělá největší změnu k lepšímu. Současný trend líčení je vykouzlit mladší a zdravější vzhled pleti. Toto jsou nejúčinnější zbraně:

1. make-up – barva musí ladit s krkem a má jen zahladit barevnou nevyrovnanost pleti, ne dohonit opálení. Vhodně zvolený make-up vám ubere několik let!

2. pudr – zafixuje make-up, zabrání lesku pleti, a tím zahladí malé vrásky a viditelnost pórů.

3. bronzer nebo tvářenka – podle toho, jak chcete obličej modelovat.

4. řasenka a maximálně dva stíny

5. lesk na rty

Dále se už můžete těšit na vaše skrásnění, tak jak si ho užila naše výherkyně Tereza Martíková.


 

3. Dohodněte si střetnutí s vizážistkou a kosmetickou poradkyní  Katkou Buškovou.

Pokud si říkáte „to je přesně pro mě“, pak právě pro vás může být skvělým řešením setkání s vizážistkou a kosmetickou poradkyní Kateřinou Buškovou, která vám zdarma v hodince o kráse leccos poradí – jak rychle a efektivně dopřát vaší pleti to, co potřebuje, a jak se hezky nalíčit. Stačí vizážistku kontaktovat na jejím e-mailu: katka.buskova@kb-kosmetika.cz a ona zajede klidně až k vám domů. Katka pracuje výhradně s kvalitními značkovými produkty.


Podívej te se na tipy ,které pro vás máme a výsledek líčení s naší výherkyní:

Zdroj: BLESK pro Ženy

 


 

FLASH SOUTĚŽ: kosmetický dárek 

FLASH SOUTĚŽ:  šampon a ESSIE laky.

V poradí 20tý komentář pod Youtube video vyhráva kosmetický dárek od salonu Petra Měchurová, který je ukázán na konci videa.

 


 

 

 

Přidat komentář

blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy

 


Simor Production