Fashion and make up geeks

113.díl ▶ Jak si nalíčit rtěnku, aby vydržela celý den!

Každá z vás určitě zná ten pocit, když si pracně namalujete rtěnku, a už po pár minutách je rozmazaná, nebo dokonce není na rtech vůbec vidět. S vizážistkou Janou Hanišovovou vám v novém dílu MistaFashion ukážem, jak si rty namalovat tak, aby vydržely dokonale upravené opravdu celý den.


 [article_image : 2]

1. Make Up

Myslely jste si, že se make-up používá pouze na obličej? Chyba. Když chcete, aby vám rtěnka perfektně držela, naneste si make-up i na rty tak, aby splynuly s barvou vaší pokožky.


2. Pudr

Když máte make-up pečlivě nanesený na rtech, přepudrujte je pudrem, aby lépe držel. Takto připravené rty jsou výborným podkladem pro rtěnku, která díky našemu triku vydrží celý den.


3. Rtěnka

Naneste na rty svou oblíbenou rtěnku, a to tak, že ji budete nanášet od středu směrem k vnějším koutkům. Když máte konturovací tužku, můžete ji použít jako základ a rtěnku nanést jako poslední.


4. Lesk na rty

Pokud jste použila matnou rtěnku a chtěla byste svým rtům dodat šťávu, naneste na ně bezbarvý lesk, který je krásně rozzáří.


5. CELÝ SET

 


Přesný postup sledujte ve videu:

Zdroj: BLESK pro Ženy


FLASH SOUTĚŽ : 

FLASH SOUTĚŽ:  Kabelku"psaníčko" + lak na nehty ESSIE

V poradí 20tý komentář pod Youtube video vyhráva kosmetický dárek od salonu Petra Měchurová, který je ukázán na konci videa.

Doporučení:

  1. Odebírej TheMistaFashion kanál (výrazně věčší šance na FLASH cenu)
  2. Platí jeden komentář z jednoho YOUTUBE účtu. Komentáře od MISTY se nepočítaj.

 

Přidat komentář

blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy

 


Simor Production