Fashion and make up geeks

111.díl ▶ Jaké jsou jarní a letní módní trendy + kde je koupíte.

Přišlo jaro a s ním už skoro klepe na dveře i léto. Chtěly byste se obléknout podle nejnovějších trendů a zajímá vás, co se bude nosit v nejbližších měsících? Sledujte nový díl  spolu s Janou Hanišovou ukážem, jak vypadají horké trendy pro jaro a léto 2015.


 

1. Květinové vzory

Budou snad už navždy považovány za ztělesnění jara. Můžete je kombinovat s jednobarevnými kousky nebo s džínovinou, která nikdy nevyjde z módy. Květinové vzory jsou ženské a dodají vám ten správný šmrnc a nevinnost. Nebojte se nosit taky vlasové doplňky s květinovým motivem. Čelenky nebo sponky podtrhnou originalitu vašeho outfitu.


 

2. Žlutá

Jsme skeptické, protože víme, že žlutá není pro každého. Ale při pohledu na všechny ty nové odstíny žluté, které se objevily na světových přehlídkových molech, ji mnoho žen určitě vezme na milost. Citrusová, hořčicová, slámová, slunečnicová nebo neonová? Na jarní paletě barev je tolik odstínů žluté, že si hravě můžete vybrat ten, který se hodí k vaší pokožce i k vašemu stylu nejlépe. S čím žlutou barvu kombinovat? Trefa do černého bude světlá džínovina, která se k žluté barvě hodí přímo dokonale.


 

3. Lososová , bílá a černá

Máte pocit, že v lososové barvě vypadáte mdle a nevýrazně? Zkombinujte ji s tmavou džínovinou, která dodá vašemu outfitu ten správný šmrnc. Lososová barva je letos velmi trendy, a když se správně nakombinuje, hodí se téměř každé ženě bez ohledu na odstín pokožky či barvu vlasů.

 


Na bílé kombinaci od hlavy až k patě je něco magického, výjimečného a nevinného zároveň. Klíčem ke kombinování bílých kousků je však rozdílnost v materiálech a látkách. A co černo-bílá kombinace? Na této kombinaci není nic převratného, ale tuto sezonu jde spíše o originální vzory a potisky černé a bílé barvy. S touto volbou nemůžete určitě nic zkazit!

 


Chtěly byste se dozvědět více o trendech na jaro/léto 2015? Sledujte video:

Zdroj: BLESK pro Ženy


FLASH SOUTĚŽ : 

Produkty od firmy Kerastase

Upozornění:

  1. Odebírej TheMistaFashion kanál (výrazně věčší šance na FLASH cenu)
  2. Platí jeden komentář z jednoho YOUTUBE účtu. Komentáře od MISTY se nepočítaj.

 

Přidat komentář

blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy

 


Simor Production